Byznys ERP podporuje dodávku materiálů pro výrobu kuchyní a vestavěných skříní

logo-jkr-webSpolečnost Luceo, přední dodavatel materiálů pro výrobu kuchyní a vestavěných skříní, využívá pro vedení obchodních a ekonomických agend podnikový informační systém Byznys ERP. Projekt realizovala společnost Gosvo, implementační partner J.K.R. pro oblast Moravy a Slovenska.

Nasadit systém Byznys ERP se společnost Luceo rozhodla po důkladném seznámení s možnostmi obdobných systémů určených pro segment středních firem. „Byznys ERP nás přesvědčil komplexním zpracováním všech požadovaných agend a funkcionalitou v oblasti velkoobchodního prodeje, především pak v oblasti cenotvorby a možnostmi nástrojů pro správu partnerské sítě,“ uvedl Miroslav Sedláček, jednatel společnosti Luceo.

Klíčovým požadavkem na nový informační systém byla možnost jeho propojení s webovými konfigurátory a objednávkovým systémem společnosti Luceo. Kromě toho dokázal Byznys ERP nabídnout také široké možnosti v oblasti CRM a přizpůsobení informačního systému přesně dle potřeb zákazníka.

Mezi hlavní přínosy zavedení systému Byznys ERP patří zejména zvýšení efektivity zpracování obchodních agend a řízení obchodních zástupců, včetně uložení informací z jejich pracovní činnosti přímo v informačním systému. Dále se jedná například o zlepšení organizace skladových zásob či zjednodušení procesu objednávání v závislosti na požadavcích zákazníků. V neposlední řadě došlo také k výraznému snížení pracnosti přípravy podkladů pro rozhodování a řízení společnosti.

„Velice si ceníme toho, že se společnost Luceo rozhodla právě pro systém Byznys ERP. Úspěšnost implementačního projektu byla vedle profesionální práce našich konzultantů významně ovlivněna také skutečností, že vedení společnosti Luceo zařadilo tento projekt mezi své hlavní priority a poskytlo všem zainteresovaným pracovníkům prostor pro činnosti, které s nasazením nového ERP systému souvisely,“ uvedl Tomáš Táborský, obchodní ředitel společnosti Gosvo.

O společnosti Luceo
Společnost Luceo patří v současné době mezi přední dodavatele materiálů pro výrobu kuchyní a vestavěných skříní. Filozofií společnosti je neustálé zkvalitňování nabízených služeb, výborná komunikace a nadstandardní servis obsluhy zákazníka. Více informací naleznete na www.luceo.cz.

O společnosti Gosvo
Společnost Gosvo a její dceřiná společnost Gosvo SK jsou distributory podnikových informačních systémů třídy BYZNYS pro Moravu a Slovensko, centrála je v Brně, dceřiná společnost sídlí v Trenčíně. Dodávkami a implementací se zabývá od roku 1994. Mezi zákazníky Gosva patří například AZ Klima, Signum, Thermona, Tondach Česká republika a mnoho dalších. Více na www.gosvo.cz.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.