Byznys ERP podporuje prodej měřící techniky v Prima Bilavčík

logo-jkr-webSjednocení veškeré firemní agendy, vyšší bezpečnost dat, digitalizace dokumentů a nové funkce pro sledování aktivit a servisu byly hlavními argumenty, proč se největší český dodavatel délkové měřící techniky, společnost Prima Bilavčík, rozhodl zavést podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti J.K.R.

V rámci nasazení nového systému konzulanti J.K.R. zprovoznili komponenty umožňující export nabídek do aplikace MS Word, kde dochází k dalším grafickým úpravám. Díky tomu může společnost Prima Bilavčík nyní předávat své nabídky klientům v podobě odpovídající charakteru a ceně nabízených přístrojů.

Dále byl instalován uživatelský modul pro sledování aktivit a servisu dodaných přístrojů, jako jsou objednávky kalibrací, náhradních dílů, údržby či potřebných oprav. Modul umožňuje evidovat stroje včetně termínů pravidelných prohlídek a kalibrací a ve spolupráci s Workflow automaticky upozorňuje pracovníky na potřebu servisu.

Velkým přínosem se pro společnost Prima Bilavčík stala možnost digitalizace dokumentů a jejich další zpracování pomocí DMS modulu, který umožňuje propojování a třídění dokladů do logických vazeb a složek, u nichž lze řídit individuální přístupy jednotlivých uživatelů či aplikovat vícestupňovou autorizaci dokumentů.

Mezi další přínosy zavedení informačního systému Byznys ERP patří zejména propojení všech zpracovávaných agend do jednoho ERP řešení, vysoká bezpečnost dat, možnost práce více uživatelů, vzdálený přístup či eliminace duplicitního zadávání dat. Dalšími benefity jsou napříkald možnosti vytváření nabídek s podrobnými popisy a obrázky nabízených přístrojů, nové funkce pro sledování aktivit a servisu, zavedení modulu Doprava nebo využití plánovacího kalendáře a propojení MS Outlok s databází systému Byznys ERP.

O společnosti Prima Bilavčík
Společnost Prima Bilavčík je největší nezávislý dodavatel délkové měřící techniky v České republice. Od roku 2003 provozuje vlastní kalibrační laboratoř, v níž poskytuje kalibrace s akreditací pro délky, úhel, teplotu, tlak a vlhkost. Společnost je členem Kalibračního sdružení ČR a SR a držitelem platného osvědčení o certifikaci systému jakosti, který odpovídá normě ČSN ISO 9001:2009. Přístroje, které firma nabízí, získaly nejedno ocenění na mezinárodních výstavách. Mezi významné zákazníky společnosti patří naříklad Škoda Auto, Bosch, VW nebo Český metrologický institut. Více informací naleznete na www.merici-pristroje.cz.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. S obratem přes 100 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší ryze české softwarové firmy v České republice. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP mají za sebou v České republice a na Slovensku více než 1 500 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.