BYZNYS pomáhá Českému slavíkovi

Organizátor ankety Český slavík, společnost Musica Bohemica, začal využívat novou verzi podnikového informačního systému BYZNYS, aby tak pokryla zvýšené nároky na vedení firemní agendy. Mezi hlavní přínosy ERP třídy BYZNYS pro pořadatele Českého slavíka patří úzká vazba na kancelářské aplikace Microsoft Office.

Kladně hodnotí možnosti přizpůsobení systému požadavkům uživatele pomocí uživatelných filtrů, podmínek a úprav výstupních formulářů, aby byly v souladu s ISO 9001:2000, přehledné zpracování číselníku partnerů v návaznosti na vydané doklady vázané na partnery, účtování v hospodářském roce a zpracování multiverzních firem.

Protože ERP třídy BYZNYS dokázal vyhovět potřebám společnosti Musica Bohemica v plném rozsahu, nebylo potřeba žádných dodatečných úprav. „To dokládá, jak široký je záběr informačních systémů BYZNYS, které dokáží komplexně pokrýt firemní procesy ve všech oblastech podnikání malých a středních společností,“ komentuje Jiří Rákosník, obchodní ředitel společnosti J.K.R.

O společnosti Musica Bohemica

Musica Bohemica se věnuje pořádání anket, produkci hudebních a zábavných pořadů, organizaci kulturních akcí, pořádání firemních večírků, ale také křtům desek či autogramiádám. Vedle ankety „Český slavík Mattoni“ je Musica Bohemica vyhlašovatelem a organizátorem dalších dvou anket – „Hit roku“ a „Zlatý tucet“ nejpopulárnějších folk & country písniček.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 100 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.