Epicor podporuje ve svých řešeních MS SQL Server 2012

Společnost Epicor Software Corporation, přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů pro organizace ze sektoru výroby, distribuce, prodeje a služeb, oznámila během letošní konference partnerů Microsoftu (2012 Microsoft Worldwide Partner Conference, WPC) podporu pro Microsoft SQL Server 2012. Tuto podporu nabídnou podnikové aplikace Epicor ERP (systém pro plánování podnikových zdrojů, enterprise resource planning) a Epicor iScala.

ERP systém navržený k podpoře inovací
„SQL Server 2012 jsme vyvinuli s cílem poskytnout zákazníkům vysoce výkonné datové sklady, posílit zabezpečení a zlepšit zpracování kritických úloh,“ uvedl Eugene Saburi, vrchní ředitel pro marketing SQL Serveru ve společnosti Microsoft. „Společnost Epicor dodává ERP systémy postavené na MS SQL Serveru již tradičně a sdílí náš názor, že inovace obsažené v SQL Serveru 2012 budou představovat přínos pro organizace všech velikostí, od malých firem až po nadnárodní společnosti.“

ERP řešení Epicor představuje nejmodernější podobu ERP systémů. Systém byl uveden na trh v roce 2008 a do dnešního dne si jej zvolilo více než 3 000 zákazníků v 63 zemích; tyto firmy podnikají např. v oblasti výroby, distribuce, maloobchodu a služeb. Systém je založen na architektuře Epicor True SOA™, která využívá rozhraní Microsoft .NET. Software je navržen tak, aby poskytoval rozsáhlou flexibilitu, použitelnost a možnost rychlých úprav, které podporují integraci mezi jednotlivými podnikovými aplikacemi i spolupráci více podniků. Tento přístup umožňuje zajistit maximální dostupnost informací napříč organizací. Zákazníkům systému Epicor ERP bude MS SQL Server 2012 všeobecně dostupný pravděpodobně letos v září.

Epicor iScala je ucelené řešení vyvinuté pro firmy a jejich pobočky s mezinárodní působností, pro divize a dceřiné společnosti velkých nadnárodních společností a pro velké lokální a regionální firmy, které mají vysoké požadavky na vedení obchodních transakcí se zahraničím. K uživatelům patří např. firmy podnikající v oboru chemického, farmaceutického, strojírenského a automobilového průmyslu, elektroniky, spotřebního zboží i cestovního ruchu. Systém Epicor iScala poskytuje zákazníkům integrované řešení pro ERP, dodavatelské řetězce, řízení výroby (manufacturing execution systems, MES), řízení projektů, servisní služby, mzdový systém a další funkce. Vše je založeno na jednotné architektuře rozhraní Microsoft .NET a webových službách. Rovněž zákazníkům systému Epicor iScala bude MS SQL Server 2012 všeobecně dostupný pravděpodobně letos v září.

Závazek nabídnout rychlejší Business Intelligence
„Role databázových technologií se v posledních letech výrazně změnila. Inovace, jako je MS SQL Server 2012, přibližují databáze koncovému uživateli. Ten již není při práci s databází zdaleka tolik odkázán na předem naprogramované pohledy na data,“ uvedl Erik Johnson, viceprezident pro technologickou strategii ve společnosti Epicor. „Podporu pro SQL Server 2012 jsme deklarovali už na loňské konferenci WPC 2011 a nyní plníme závazek nabídnout naši m zákazníkům rychlejší fungování aplikací Business Intelligence. Sada Epicor Enterprise Performance Management (EPM) poskytne zákazníkům vyšší výkon, dostupnost a zabezpečení aplikací,“ dodává Johnson. „Již jsme nabídli řadu technologií, jako je in-memory computing, tedy zpracování dat přímo v operační paměti bez nutnosti přistupovat na úložiště, rychlý průzkum dat nebo jejich vizualizace. Důležité je, že uživatelé v podnicích mohou přitom tyto pokročilé funkce využívat bez toho, aby měli hluboké znalosti tradičních systémů a terminologie Business Intelligence.“

O společnosti Epicor Software Corporation
Epicor Software Corporation je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu a služeb. Svým více než 30 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor již téměř 40 let integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení lidských zdrojů (HCM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 19 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.

Následujte Epicor na Twitteru: https://twitter.com/Epicor; http://twitter.com/EpicorEMEA; http://twitter.com/Epicor_Retail.