Epicor posiluje manažerský tým ve střední a východní Evropě

Společnost Epicor Software Corporation, přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů pro organizace ze sektoru výroby, distribuce, prodeje a služeb, oznámila rozšíření svého manažerského týmu. Ian Walker byl jmenován senior viceprezidentem prodeje pro oblast EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika) a Hermann Stehlik viceprezidentem pro region střední Evropy. Oba budou ve svých pozicích zodpovědní Keithu Deaneovi, generálnímu řediteli společnosti Epicor pro oblast EMEA.

Ian Walker a Hermann Stehlik se zaměří na rozšiřování trhu pro všechny produkty nabízené společností Epicor, včetně moderního systému pro plánování podnikových zdrojů (ERP, enterprise resource planning). Ian Walker bude zodpovídat za prodejní strategii společnosti napříč celým regionem, Hermann Stehlik za provozní otázky prodeje a podpory v Německu, České republice, Slovensku, Polsku, Rumunsku a dalších zemích střední a východní Evropy.

„Jmenování zkušených odborníků na klíčové pozice senior managementu svědčí o našem závazku vybudovat pevnou organizaci, která dokáže podporovat naše zákazníky bez ohledu na místo, kde působí. Oba naši noví kolegové se osvědčili na svých předchozích pozicích a jsem si jistý, že nám pomohou přejít do fáze dalšího růstu,“ uvedl Keith Deane, senior viceprezident a vrchní ředitel společnosti Epicor pro oblast EMEA.

Ian Walker před příchodem do společnosti Epicor zastával několik pozic viceprezidenta u mezinárodních dodavatelů ERP systémů. Má za sebou úspěšnou bilanci, kdy se mu podařilo překračovat plánované prodeje i zisk. Prokázal, že chápe jemné detaily složitých prodejních cyklů ERP systémů. Má také zkušenosti s rozvojem a řízením mezinárodních týmů a sjednáváním celosvětových kontraktů na ERP.

Hermann Stehlik byl před nástupem do společnosti Epicor generálním ředitelem německé agentury pro služby v oblasti lidského kapitálu a předtím rovněž působil jako vrchní ředitel mezinárodního dodavatele ERP systémů. Během své pracovní kariéry získal hluboké znalosti v oblasti ERP, Business Intelligence, řízení dodavatelských řetězců, lidských zdrojů, vztahů se zákazníky i aktiv. Má zkušenosti ze středních i velkých firem, inženýrský titul z elektroniky získal v německém Řeznu.

„Naším cílem je vytvořit ze společnosti Epicor významného dodavatele ERP systémů pro výrobní a distribuční firmy v zemích střední a východní Evropy, tedy i v České republice a na Slovensku. Těší mě, že se mohu ke společnosti připojit právě ve fázi tohoto růstu,“ uvedl Hermann Stehlik. „Moderní ERP řešení společnosti Epicor je navržené tak, že firmám v tomto regionu pomůže zefektivnit podnikové procesy a současně nakupovat nebo prodávat bez ohledu na geografické hranice.“

O společnosti Epicor Software Corporation
Epicor Software Corporation je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu a služeb. Svým více než 30 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor již téměř 40 let integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení lidských zdrojů (HCM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 20 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.

Následujte Epicor na Twitteru: https://twitter.com/Epicor; http://twitter.com/EpicorEMEA; http://twitter.com/Epicor_Retail.