Epicor zahájil spolupráci s agenturou PRCOM

logo_epicor_webSpolečnost Epicor Software Czech, významný světový dodavatel podnikových aplikací, zahájil v oblasti korporátní komunikace a Public Relations spolupráci s agenturou PRCOM.

Cílem spolupráce je především posílení značky Epicor, významného světového dodavatele integrovaných softwarových řešení, na českém trhu a představení nových produktů z rodiny ERP řešení. Mediální konzultanti agentury PRCOM splnili všechna potřebná kritéria stanovená firmou Epicor – znalost IT problematiky a trhu, kreativitu a komunikační dovednosti, zkušenosti z B2B komunikace a v neposlední řadě i mnohaletou praxi na straně médií i v korporátním prostředí.

O společnosti Epicor Software Corporation
Epicor Software Corporation je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu, pohostinství a služeb. Svým 20 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení péče o zákazníky (CRM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 17 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.

O agentuře PRCOM
PRCOM se zabývá Public Relations a korporátní komunikací se zaměřením na informační technologie, spotřební elektroniku a lifestyle. Více informací naleznete na www.prcom.cz.