Innoware se stal partnerem Oracle pro ERP řešení JD Edwards

oracleInnoware, přední poradenská společnost specializující se na implementace podnikových informačních systémů (ERP) a na zavádění systémů řízení projektů a portfolia projektů, uzavřela partnerství se společností Oracle, a zařadila se tak do celosvětové sítě Oracle Partner Network.

Jako partner Oracle se zaměří na podnikové informační systémy JD Edwards, přičemž bude toto řešení nasazovat nejen v České republice, ale též na Slovensku, Ukrajině a v Rusku. V ČR se zaměří především na segment výrobních firem, neboť právě v tomto směru má Innoware bohaté zkušenosti. Kromě toho disponuje unikátní projektovou metodikou, díky které dosahuje nadprůměrné úspěšnosti implementací ERP.
JD Edwards od společnosti Oracle je komplexní informační systém kategorie ERP (Enterprise Resource Planning), jenž se díky své široké flexibilitě dokáže přizpůsobit specifickým rysům jednotlivých průmyslových oborů. Může být optimálně využit ve všech segmentech a u všech typů společností, včetně podniků s diskrétní nebo kontinuální výrobou, jako jsou například potravinářské podniky, chemické, petrochemické, papírenské, farmaceutické podniky či kovovýroba.
„Věřím, že partnerství Innoware a Oracle bude pro obě strany velmi přínosné,“ říká ředitel české pobočky Innoware Radoslav Schmidt. „Innoware má hluboké znalosti a zkušenosti v oblasti podnikových informačních systémů, navíc při implementaci ERP využívá ojedinělou metodiku řízení projektů, která zaručuje vysokou úspěšnost implementace. Oracle nám nabízí široké portfolio aplikačních a technologických řešení, které patří k nejlepším na trhu. Všechny tyto aspekty zaručují úspěch naší vzájemné spolupráce.“
„Toto partnerství ukazuje strategii společnosti Oracle pro trh středních a menších společností. Naším cílem je nabízet výkonný a flexibilní informační systém Oracle JD Edwards prostřednictvím kvalitní a stabilní partnerské sítě,“ doplňuje Pavel Veselý, regionální manažer společnosti Oracle pro partnerský prodej JD Edwards ve střední Evropě, a pokračuje: „Innoware má všechny předpoklady pro to, aby rozšířil a zviditelnil JD Edwards mezi středními a menšími společnostmi v České republice i v zahraničí.“

O společnosti Innoware
Innoware je přední poradenská společnost, která se zaměřuje na implementace podnikových informačních systémů (ERP), na implementace systémů řízení projektů a portfolia projektů, na nasazení manažerského účetnictví v souladu s mezinárodními standardy finančního výkaznictví (IFRS) v rámci ERP projektů a na ІТ consulting. Více naleznete na www.innoware.cz.

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle najdete na webu http://www.oracle.com.