Intellio otevřelo v České republice oficiální zastoupení

Výrobce inteligentních IP kamer, maďarská společnost Intellio, otevřel v České republice své oficiální zastoupení. Ředitelem místního zastoupení se stal Petr Zavoral, který má za sebou více než dvacet let působení v oblasti informačních a komunikačních technologií a zároveň disponuje zkušenostmi z řízení velkých projektů, jak ve státní, tak v soukromé sféře.

Intellio je rychle se rozvíjející společností, která v oblasti IP kamer vyvíjí unikátní produkty, které jsou vybaveny pokročilou inteligencí. To v praxi znamená, že kamery dokáží sami vyhodnocovat události ve svém zorném poli a na server předávat relevantní a zpracované informace a ne pouze syrový obraz, jak je tomu u běžných kamer.

„Otevření místního zastoupení souvisí s úspěchem inteligentních kamer Intellio na českém trhu i v zahraničí, v loňském roce bylo v Česku realizováno několik rozsáhlých projektů, v rámci kterých bylo uvedeno do provozu více než 500 kamer,“ říká Petr Zavoral, Country Manager společnosti Intellio pro Českou republiku.

Petr Zavoral před příchodem do společnosti Intellio zastával dva roky pozici Country Managera SAS Institute pro Českou republiku. Do SASu přišel ze společnosti Oracle Czech, kde působil nejprve jako Business Solutions Director a později jako obchodní ředitel. Před působením v Oraclu získával Petr Zavoral zkušenosti v řadě dalších společností – mezi lety 1997-2001 prošel několika pozicemi v rámci KPMG, kde vykonával mimo jiné funkci výkonného ředitele KPMG Systems. V minulosti působil také ve společnostech Inseko, Digital Equipment či SAP.

O společnosti Intellio

Intellio je soukromě vlastněná technologická společnost, zabývající se vývojem pokročilých dohledových videosystémů. Byla založena v roce 2004 skupinou softwarových a hardwarových inženýrů s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi z oblasti zabezpečení. Po necelých dvou letech vývoje byl v roce 2006 představen Intellio Video Security System. Intellio má kanceláře ve Velké Británii, Maďarsku a České republice. V ostatních zemích působí prostřednictvím partnerských společností. Další informace je možné získat na http://www.intellio.eu