J.K.R. slaví 19. výročí od založení

logo-jkr-webSpolečnost J.K.R. dovršila devatenáctý rok své existence na trhu podnikových informačních systémů. V současnosti patří mezi lídry v oblasti ERP a její systémy třídy Byznys využívá více než 1 200, především středních a větších organizací ze všech oborů. Některé společnosti patří mezi zákazníky i více než 15 let.

„Letos jsme oslavili již 19 let od založení společnosti. Je velice příjemné se ohlédnout a zjistit, že během této doby jsme se z původně malé příbramské firmy změnili v jednoho z největších dodavatelů ERP řešení s působností po celé České republice i na Slovensku. Za dobu naší devatenáctileté historie jsme získali mnoho zajímavých zakázek, implementovali naše systémy ve stovkách podnikatelských subjektů a jsme potěšeni neustálým nárůstem počtu uživatelů systémů třídy Byznys,“ říká Vladimír Králíček, generální ředitel J.K.R.

Jeho slova potvrzuje také nezávislá studie z podzimu 2009 realizovaná Centrem pro výzkum informačních systémů (CVIS), podle které mají v současné době systémy třídy Byznys počtem implementací v sektoru středních firem největší zastoupení jako ERP řešení dodávané ryze českou firmou.

O kvalitách ERP třídy Byznys také svědčí řada ocenění od uznávaných autorit, například Computerworld IT produkt 2008, případová studie roku 2008 magazínu CIO Business Word, Nejlepší produkt pro podnikové informační systémy od redakce časopisu Connect či ocenění Computerworld Excellent 2009 za vynikající výkon modulu Projektové řízení v testech, přičemž od stejné redakce také společnost J.K.R. získala pro nový modul Byznys DMS právo používat označení „IT produkt 2009“. V prosinci loňského roku pak odborná porota měsíčníku CIO Business World J.K.R. již podruhé udělila cenu za Nejlepší případovou studii.

„V minulém roce jsme pokračovali v cílení na potřeby středních a větších společností, což se ukazuje jako dlouhodobě perspektivní směr rozvoje. Naše tržby jsou v posledních 4 letech stabilní a zákazníci tak s námi mají jistotu kvalitního produktu a souvisejících služeb,“ konstatoval Králíček.

„O dynamice našeho podnikání svědčí i téměř 50 nových instalací ERP třídy Byznys v segmentu středních a větších organizací, které jsme za poslední rok realizovali. Mezi naše nové uživatele se zařadili například společnosti AROS-osiva, SVS, Datasys, S-COMP Centre CZ, K+K Krček, Atento Česká republika, Darte, Gradus, VSK Profi, Designa Parking & Access, Tobacco Trading International a mnoho dalších ze všech oblastí podnikání. Máme 16 obchodních partnerů a součástí našeho partnerského ekosystému je dále 16 partnerských a 5 dealerských společností,“ doplnil Jiří Rákosník, obchodní ředitel J.K.R.

„Po technologické stránce se J.K.R. v poslední době může pochlubit novými moduly Byznys DMS a Pozastávky, a dalšími více než 70 vylepšeními, z nichž mezi ty nejvýznamnější patří například podpora elektronické fakturace ISDOC a datových schránek, komunikace s insolventními rejstříky nebo mimořádné daňové odpisy,“ připojil se Miroslav Říha, technický ředitel J.K.R.

Kromě obchodních aktivit se J.K.R. zapojuje také do celospolečenského dění ve svém okolí. Svou podporu směřuje především do oblasti vzdělávání a neziskových organizací. Dlouhodobě podporuje Oblastní nemocnici Příbram a pátý nejstarší sportovní klub v České republice SK Spartak Příbram.

Oslava 19. výročí se uskutečnila v pátek 9. 4. v kostele Sv. Jana Křtitele Na Prádle, kde společnost J.K.R. uspořádala pro své dlouholeté uživatele a partnery, z nichž většina spolupracuje s J.K.R. již od samotného zrodu, akustický koncert Vladimíra Mišíka.

JKR 19let Vladimir Kralicek webJKR 19let - Vladimir Misik 1 web

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.
Podnikové informační systémy třídy Byznys, které mimo jiné obsahují moduly CRM, Workflow, Business Intelligence, Projektové řízení, využívá v Česku více než 1 200 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.jkr.eu.