Janus uvádí na český trh nové barevné multifunkční zařízení Kyocera

Multifunkční zařízení FS-C1020MFP+ z produkce společnosti Kyocera Document Solutions je ideálním produktem pro menší kanceláře, které využívají tisk formátu A4. Jeho kompaktní rozměry, širokou funkcionalitu úsporný provoz a atraktivní design ocení například advokátní kanceláře, nemocnice, pobočky bank nebo pojišťoven.

Rychlost tisku 20 barevných či černobílých stran za minutu, skenování, kopírování a faxování, to jsou standardní funkce, které tohle zařízení poskytuje za velmi atraktivní cenu. Provozní náklady na vytištění jedné černobílé A4 strany činí pouze 0,57 Kč*, tisk barevné strany vyjde na 2,96 Kč**.

Navíc multifunkční zařízení FS-C1020MFP+ nabízí pokročilé komunikační funkce a podporu G3 a internet faxu, což výrazně usnadňuje práci s dokumenty.

Kyocera FS-C1020MFP+ je ideálním pomocníkem nejen v kancelářích, ale i na recepcích společností, neboť umožňuje rychlé odbavení. Zahřívací doba byla snížena tak, aby se zjednodušila a zrychlila komunikace s klienty a kopie jejich dokumentů byly pořízeny v podstatě bez jakékoliv čekací doby. Funkce ID-copy nabízí navíc možnost kopírovat obě strany oboustranných dokumentů, jako jsou např. občanské průkazy či karty pojištěnců, na jednu stranu papíru. Funkce Scan-to-USB umožňuje automaticky převést skenovaný dokument do PDF nebo JPG formátu a uložit na paměťovou kartu. Samozřejmostí je také možnost oboustranného tisku, připojení k síti či 35ti stránkový podavač originálních dokumentů.

Uživatele potěší i skutečnost, že displej zařízení FS-C1020MFP+ byl rozšířen na čtyři řádky, takže nabízí opravdu rychlý a snadný přístup ke všem funkcím, které stroj nabízí.

Kyocera FS-C1020MFP+ podporuje i celou řadu dalších funkcí, například oblíbený soukromý tisk. Ten využívá bezpečnostní kód, který zajišťuje, že pouze jeden konkrétní příjemce může vytisknout a odebrat vytištěný dokument. Tato funkce je velmi důležitá u zařízení, která jsou umístěna ve veřejných prostorách.

Přístroj FS-C1020MFP+ má rovněž výborné komunikační schopnosti; díky dvaceti „jednodotykovým“ tlačítkům a adresáři s možností zadání až 200 e-mailových kontaktů je snadné skenovat dokumenty přímo do e-mailů adresátů nebo do jednotlivých složek na síti.

Marek Ploc, produktový manažer společnosti Janus, říká: „Je mnoho situací, kdy naši zákazníci potřebují profesionální a spolehlivé multifunkční zařízení za konkurenceschopné ceny.
„FS- C1020MFP+ dokonale zapadá do tohoto prostředí, navíc kombinuje nekonečnou řadu funkcí s jednoduchou obsluhou, a právě to dnes organizace potřebují.“

*) Uvedené ceny jsou orientační a bez DPH. Náklady na tisk jsou počítány při 5 % pokrytí.
**) Uvedené ceny jsou orientační a bez DPH. Náklady na tisk jsou počítány při 20 % pokrytí (5 % každou barvou).

O společnosti KYOCERA Document Solutions
KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS
Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.