KASA.cz: meteostanice hitem Vánoc

logo-kasa-cz-1_new_web

Po loňské nečekaně vysoké poptávce po domácích meteostanicích přichází výrobci v předvánočním období s řadou nových typů. Přední český internetový prodejce spotřební elektroniky KASA.cz očekává další nárůst prodejů tohoto zboží, a to až o 40 %. K nejpopulárnějším modelům loňských Vánoc patřil Hyundai WSC 1928, kterého se prodalo řádově stovky kusů.

Meteostanice dnes jednoznačně zažívají svůj boom, a proto jim věnují patřičnou pozornost i samotní výrobci, kteří k jednoduchým typům zobrazujícím vnitřní a venkovní teplotu, vlhkost vzduchu či tlak přidávají sofistikované funkce, s jejichž pomocí je možné předpovídat počasí i na několik dní dopředu nebo sledovat fáze Měsíce a čas východu a západu Slunce. Oblibu získávají rovněž meteostanice s větrometrem nebo zařízení s funkcí Weather boy, která pomocí ikonky chlapce oblečeného v závislosti na venkovní teplotě a aktuální předpovědi počasí poradí s výběrem garderoby. Existuje samozřejmě i verze s ikonkou dívky.

„K dispozici je celá škála typů, barev i cenových skupin meteostanic. Protože jde o originální a cenově velmi atraktivní dárek pro celou rodinu s využitím po celý rok, očekáváme, že jej najde letos pod stromečkem řada z nás. Ceny meteostanic nabízených na KASA.cz se pohybují od 499 Kč za model HYUNDAI WSC 1925 až po 1599 Kč za typ GODDESS WEA 431,“ uvedla Jitka Součková, marketingová manažerka internetového obchodu KASA.cz.

Portál KASA.cz předpokládá, že favoritem letošních Vánoc se stane model WS 2094 Internet od firmy Hyundai, který nabízí přesnou předpověď počasí na 4 dny, neboť zobrazuje přehled počasí přímo dle zvolené lokality. Na výběr je 270 měst v Česku a 80 na Slovensku a počasí lze předpovídat i pro dalších 46 evropských zemí, státy Severní Ameriky a Austrálii. Aby meteostanice fungovala, je potřeba propojit s počítačem připojeným k internetu její vysílač, který pak potřebná data bezdrátově vysílá k meteostanici.

Fotografie v tiskové kvalitě ve formátu ZIP ke stažení:

Meteostanice HyuWS2011wind

Meteostanice_HyuWSC1909

Meteostanice_HyuWSC2032

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 10 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.