Kasa.cz spouští i letos osvědčenou službu Vánoční dárky bez obav

Přední český internetový prodejce Kasa.cz zavádí po loňském úspěchu i letos předvánoční službu Vánoční dárky bez obav – možnost vrácení či výměny vánočního dárku, kterým se zákazníci nestrefili do vkusu obdarovaného.

Služba s příznačným názvem Vánoční dárky bez obav platí pro všechno zboží zakoupené na Kasa.cz od 9. října až do 30. listopadu 2013. Na vrácení či výměnu zboží mají přitom zákazníci dost času až do 31. prosince 2013. Vrácené zboží však nesmí být rozbalené a zákazníci jej musí vrátit i s fakturou, která prokáže, že bylo skutečně nakoupené na Kasa.cz. Zákazníci se tedy nemusí bát nakupovat vánoční dárky pro své nejbližší s předstihem. Některé zboží, jako například hračky či elektronika, mohou být navíc v předvánoční době zcela vyprodané. „V loňském roce se nám tato služba velmi osvědčila, a proto se k ní vracíme i letos,“ uvedla Andrea Čižmářová, marketingová ředitelka Kasa.cz, a dodala: „I když ve výsledku zákazníci možnost vrácení zboží takřka nevyužili, měli při nákupech pocit bezpečí a jistotu, že svým blízkým darují skutečně to, co je potěší.“

Nadstandardní služby jsou pro internetový portál Kasa.cz skutečně příslovečné. Jako jeden z mála obchodníků nabízí možnost odstoupení od smlouvy v prodloužené lhůtě 30 dní od zakoupení zboží a zároveň i automatickou výměnu reklamovaného zboží za nový kus v případě, že k reklamaci dojde do 30 dnů od internetového nákupu. Odstoupení od smlouvy využívají zákazníci jen v mimořádných případech, celkem se jedná jen o necelé procento všech nákupů. Je tedy vidět, že zákazníci dnes nakupují s rozmyslem.

„Služba Vánoční dárky bez obav je bezplatná, zákazníci musí jen dodržet stanovenou lhůtu a nerozbalené zboží dodat do některé z našich prodejen Kasahouse, které se nacházejí v Praze na Černém Mostě, v Čestlicích, v Brně a v Ostravě, či na centrální sklad v Týništi nad Orlicí.“ vysvětlila Andrea Čižmářová.