Konference Oracle Day v Praze přivítá Charlese Phillipse

oracle

Oracle Day bude rozsahem i obsahem největší akcí, jakou Oracle Czech v Praze pořádal. Informacemi nabitá akce pod názvem „Kde se zkušenost potkává s inovací“ se bude konat v TOP Hotelu Praha. Nabídne zákazníkům a partnerům příležitost seznámit se z první ruky s nejnovějšími řešeními Oracle.

Čestným hostem bude Charles Phillips, President Oracle Corporation, který na konferenci v Praze vystoupí v rámci dopoledního programu. Dalšími přednášejícími budou mimo jiné Milan Sameš, generální ředitel Oracle Czech, Steven Frantzen z analytické společnosti IDC a bývalý eurokomisař Pavel Telička.
Program akce Oracle Day je k prasknutí nabitý semináři, prezentacemi, příležitostmi pro navázání spolupráce a dalšími aktivitami, jejichž společným cílem je pomoci organizacím fungovat lépe. V osmi separátních sekcích se účastníci ponoří do novinek a detailů z oblasti Database, Fusion Middleware, Security, aplikací Oracle nebo komplexních řešení pro oblasti zdravotnictví, veřejné správy, bankovního sektoru a mnoha dalších odvětví.
„Ve společnosti Oracle se soustředíme na vývoj těch nejinovativnějších produktů a řešení, která pomohou zákazníkům uspět a našim partnerům pomohou rozvíjet jejich podnikání,“ řekl Milan Sameš, generální ředitel Oracle Czech. „Dnes pomáháme organizacím v Česku ve veřejném sektoru i v průmyslových odvětvích maximalizovat užitek z jejich investic do IT prostřednictvím integrovaných a otevřených řešení, jež omezují náklady, zvyšují provozní efektivitu a pomáhají spravovat rizika. Na akci Oracle Day rádi přivítáme všechny, kteří mají zájem seznámit se s širokým portfoliem našich produktů, setkat se s našimi partnery a z první ruky si udělat obrázek o posledním vývoji našich produktů.“

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle najdete na webu http://www.oracle.com.