KYOCERA TASKALFA 3252ci: vysoce doporučeno Buyers Laboratory

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení oznámila, že nezávislá testovací laboratoř Buyers Laboratory (BLI) udělila tiskárně KYOCERA TASKALFA 3252ci certifikát „Highly Recommended“ a certifikát spolehlivosti „Reliable Certified“ pro rok 2016.

Více než dva měsíce prováděla BLI pečlivé testování prakticky všech vlastností, schopností a výkonnosti tohoto multifunkčního zařízení. TASKalfa 3252ci byla vyhodnocena jako „celkově vynikající“ ve své třídě.

Součástí testu bylo posouzení spolehlivosti 125 tisíci impresemi, v průběhu této testovací doby se multifunkce zasekla pouze jednou. Analytici BLI poznamenali, že komponenty s dlouhou životností a vysoká maximální kapacita papíru přispívá k menším prostojům, a to jak u barevného, tak u černobílého tisku, kde byly prokázány shodné výsledky při dlouhodobém běhu zařízení.

TASKalfa 3252ci oslovila BLI rychlostí vytištění prvního listu a zhotovení první kopie, stejně jako rychlostí skenování. Zařízení je vybaveno technologií HyPAS a je tak připraveno k začlenění do procesů jakékoliv firmy či podniku. Analytici BLI věnovali také zvláštní pozornost schopnosti mobilního tisku.

„Wi-Fi Direct a podpora NFC pro Android jsou již standardem a zařízení navíc podporuje Apple AirPrint, Google Cloud Print i KYOCERA Mobile Print,“ řekl George Mikolay, senior editor pro A3 a produkční hardware v BLI. „Toto multifunkční zařízení je ideální pro dnešní mobilní pracovní síly.“

„Prodejci i zákazníci hledají spolehlivost a výkon,“ řekl Hiroaki Yoshihashi, generální ředitel divize pro produktové plánování Kyocera Document Solutions. „Toto doporučení od BLI potvrzuje vše, co jsme o TASKalfa 3252ci říkali.“

Zařízení MFP je vybaveno unikátním designem odpadního toneru: nádoba pro použitý černý toner může být využita jako odpadní kontejner, čímž se snižují prostory pro skladování a šetří se životní prostředí. Tato konstrukce přinesla multifunkci TASKalfa 3252ci ocenění za vynikající výsledky v oblasti inovací v létě 2016 (Summer 2016 Outstanding Achievement in Innovation).

„Díky příznivé ceně, široké nabídce funkcí a vysokému celkovému výkonu je tato multifunkce vynikajícím zařízením pro malé a středně velké pracovní skupiny,“ doplnil George Mikolay.