Léto v internetových obchodech a předobjednávky PlayStation 4

Prázdniny, dovolené a dlouhotrvající teplé počasí ovlivňují prodeje v internetových obchodech. Jak se dalo očekávat, mezi nakupujícími na Kasa.cz se zvýšil zájem o všechny druhy klimatizací a ventilátorů, přičemž některé z nich se dokonce zcela vyprodaly, a to nejenom u tohoto prodejce, ale i u samotných dovozců. Změny se projevily i v sortimentu zahradní techniky, bazénů a zahradního nábytku. První srpnový týden je pak ve znamení předobjednávek nové herní konzole Sony PlayStation 4.

Zahrada – relax – voda

„V porovnání s dřívějšími lety se letos lépe prodávají elektrické sekačky vyšší kategorie, a to především na úkor motorových sekaček, které mohou být nejen pro ženy obtížnější na manipulaci. U zahradního nábytku je zase znatelný posun od levných, především plastových modelů ke kvalitnímu dřevěnému či kovovému nábytku,“ uvedl Adolf Lindner, produktový manažer z internetového portálu Kasa.cz.

Jedním z „vodních“ hitů jsou letos nafukovací vířivky, v této oblasti však zákazníci sahají spíš po levnějších modelech. U bazénů se prosazuje namísto prstenců trubková konstrukce, která přispívá k větší trvanlivosti a vyšší stabilitě. Zatímco v předchozích letech byly populární solární ohřevy, tak letos, díky teplému počasí, po nich klesla poptávka. Zájem naopak stoupl o zastřešení bazénů.

Playstation 4 přichází

Tento týden je velký zájem o předobjednávky herních konzolí Sony Playstation 4, které si zájemci mohou objednat na www.kasa.cz/predobjednavka-ps4 za 10 990 Kč s dopravou zdarma a termínem dodání při evropském uvedení na trh. Pro fanoušky je to jedinečná příležitost, jak mít jistotu, že letošní Vánoce stráví s nejmodernější herní konzolí a nebudou muset čekat na dostupnost v kamenných prodejnách. Přestože finální datum uvedení Playstation 4 na trh ještě není známo, tak podle informací od výrobce může uspokojení předobjednávek garantovat pouze u těch, které budou uskutečněny do konce tohoto týdne.