Logica pomáhá nizozemskému Ústavu sociálního zabezpečení zkvalitnit služby nezaměstnaným

logica_logo_new_web_finNizozemský Ústav sociálního zabezpečení UWV zkvalitňuje své služby nezaměstnaným pomocí zdokonaleného informačního systému od společnosti Logica, předního poskytovatele IT služeb a konzultací. Sedmiletý outsourcingový kontrakt má hodnotu 18 miliónů eur, tedy více než 460 milionů korun.

Úkolem organizace UWV Werkbedrijf je sladit potřeby potenciálních zaměstnavatelů s potřebami uchazečů o práci. Logica bude zodpovídat za údržbu systému Sonar, který podporuje poskytování služeb nezaměstnaným, k nimž vedle vyhledání vhodného pracovního místa patří i řada školících programů. Ve spolupráci se společností Logica dokáže UWV zjednodušit a zlepšit kontrolu nad svými IT systémy, omezit závady a chyby a zároveň snížit náklady.

„Zpráva potvrzuje fakt, že Logica je tradičně silná v oblasti veřejné správy. Know-how získané v zahraničí aktivně přenášíme i do České republiky,“ uvedl Dalibor Škovronek, ředitel divize Public ve společnosti Logica. „Česká republika patří mezi osvícené evropské země, které si uvědomily, že investice do informačních a komunikačních technologií mohou přinést zemi značný rozmach, prosperitu a v neposlední řadě spokojené občany,“ dodal.

O společnosti Logica
Logica je přední světová společnost poskytující konzultace a IT služby. Zaměstnává 39 000 lidí a k jejím zákazníkům patří největší evropské společnosti. Klientům z celého světa nabízí byznys konzultace, systémovou integraci a služby v oblasti outsourcingu. Díky správnému propojení lidí, byznysu a technologií dokáže úspěšně řešit všechny obchodní potřeby svých zákazníků. Logica je kotována na Londýnské burze cenných papírů i na burze Euronext v Amsterdamu (LSE: LOG, Euronext: LOG). Více informací najdete na www.logica.com.

Logica CEE má centrálu v Praze, pobočky v Bratislavě, Brně, Plzni a Budapešti. Realizuje projekty pro nejvýznamnější společnosti a organizace v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a dalších zemích střední a východní Evropy. Logica se umístila na 4. místě v již 7. ročníku soutěže „Best Employers Česká republika 2009“ v kategorii velkých společností. Tato prestižní soutěž sleduje motivovanost zaměstnanců a jejich zájem o dění ve firmě. Logica byla jako první společnost v České republice a na Slovensku certifikována podle mezinárodních standardů ISO 9001:2000 a TickIT Issue 5.0. Logica je jednou z prvních poradenských a technologických firem na českém trhu, které se podařilo získat certifikát organizace, která dodržuje standardy šetrného chování k životnímu prostředí podle mezinárodní normy EN ISO 14001:2004. Více informací najdete na: www.logica.cz.