Nový mobilní web Kasa.cz pro nákupy z telefonů a tabletů

kasa.cz_new_logo_webPřední český internetový nákupní portál Kasa.cz spustil novou mobilní verzi svého webu, který pro uživatele chytrých telefonů a tabletů spojuje při online nákupu maximální pohodlí s rychlostí. Registrovaní uživatelé mohou přes mobilní web Kasa.cz nakoupit doslova na jedno tlačítko. Stačí, aby měli předdefinovanou zasílací adresu, způsob dopravy a platby.

Možné je dokonce předdefinovat i pravidelné nákupy. Velkou výhodou je rovněž zachovaná kompletní historie nákupů i s výpisem souvisejícího zboží. Uplatnění tato funkce najde například v případě doobjednávání tonerů do tiskáren nebo například filtrů do kávovarů. Nový mobilní web zrychluje i odbavení v kamenných prodejnách Kasahousech. Zde lze, rovněž na 1 kliknutí, objednat vydání a naložení objednaného zboží přímo do vozidla v rámci služby KasaDrive.

Díky adaptivnímu designu se mobilní web Kasa.cz ideálně přizpůsobí obrazovce jakéhokoliv smartphonu či tabletu se zřetelem na pohodlné dotykové ovládání. Mobilní verze webu Kasa.cz je dostupná na http://m.kasa.cz a je přístupná i z notebooků a PC. Uživatel má v případě potřeby možnost přejít z této verze na klasické www stránky před odkaz ve spodní části mobilního webu.

„Rychlost a pohodlí nákupu je naší prioritou, proto kromě mobilního webu pracujeme i na dalších technologických inovacích, které tyto naše dvě přednosti ještě posílí. Jedná se například o možnost snadného nákupu v Kasahousech s pomocí tabletu. Bez dlouhého surfování po internetu bude možné již brzy na jedno kliknutí koupit vystavené zboží,“ uvedla Jitka Součková, tisková mluvčí Kasa.cz.

O internetovém obchodu Kasa.cz
Přední český internetový obchod Kasa.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. Kasa.cz již 13 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.