Nový ředitel divize ECM/BPM v ARBES Technologies

Arbes-logo-Novým ředitelem divize ECM/BPM, která se zabývá službami v oblasti zpracování obsahu a automatizace obchodních procesů ve společnosti ARBES Technologies, předním evropském dodavateli softwarových řešení pro bankovnictví a finančnictví, se stal Vojtěch Havránek (31). Řešení ARBES ECM/BPM jsou postavena na vyspělé a osvědčené platformě EMC Documentum, která pro své vynikající vlastnosti a vysokou spolehlivost patří k vyhledávaným technologiím v bankovním i nebankovním světě.

Vojtěch Havránek vystudoval Fakultu informačních technologií Vysokého učení technického v Brně a v rámci své profesní kariéry získal řadu zkušeností z oblasti finančních institucí i informačních technologií. Již během vysokoškolských studií působil ve společnosti Elmont Brno Engineering, kde byl na pozici IT manažera zodpovědný za IT infrastrukturu a strategii jejího rozvoje. Dva roky strávil ve společnosti Ness Czech nejdříve jako konzultant zabývající se především integrací MS a EMC platforem, později jako produktový manažer, tři roky pak ve společnosti CSC Computer Sciences. Před příchodem do společnosti ARBES Technologies sbíral zkušenosti i ve finančním sektoru, a sice ve společnosti Equa Bank, kde měl na starosti technologickou architekturu business procesů a vedení týmu ECM a BPM.

„Nejen finanční instituce, ale i komerční podniky a organizace veřejné správy dnes často řeší problémy se zpracováním, řízením a archivací nejen dokumentů, ale firemního obsahu obecně. Protože komunikace se zákazníky se z důvodů vyšší efektivity stále více posouvá z tištěné formy do formy elektronické, vznikají nové nároky na rychlost komunikace, ukládání všech zpráv, digitalizaci příchozího obsahu, jeho archivaci a zabezpečení ve všech směrech tak, aby k citlivým informacím měli jen autorizované osoby a společnost byla chráněna v případě ztráty či úniku těchto dat, optimálně pak s využitím biometrických prvků“ uvedl Vojtěch Havránek a dodal: „Naše řešení ARBES ECM usnadní přechod společnosti k bezpapírové kanceláři a jednotnému zabezpečenému úložišti obsahu a pomůže tak snížit náklady společnosti a zvýšit efektivitu při práci s obsahem a komunikací se zákazníky.“

Vojtěch Havránek je ženatý, má jednu dceru a mezi jeho koníčky patří rodina, sport a cestování.

O společnosti ARBES Technologies
Společnost ARBES Technologies, tvůrce a dodavatel softwarových systémů, byla založena v roce 1991. Portfolio informačních systémů skupiny ARBES Technologies zahrnuje řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, CRM a ERP řešení. Skupina ARBES Technologies využívá své silné vývojové základny v Praze a působí v řadě evropských zemí. Další informace jsou k dispozici na www.arbes.com.