Crystal – keramická dlažba se skleněným efektem

loskachlos_logo_cerne_web2Společnost Los Kachlos představila svým zákazníkům i partnerům novinku španělského původu – sérii keramických obkladů Crystal, která je unikátní pro svůj vzhled i vlastnosti.

Obklady z keramické hlíny jsou totiž potažené milimetrovou vrstvou skla, která materiálu propůjčí vysoký lesk. Díky tomu obklady série Crystal snadno nahradí moderní skleněné obklady, které jsou dnes často poptávané, avšak finančně méně dostupné. Keramické obklady se navíc snadněji pokládají, neboť jim nehrozí praskání či štěpení tolik blízké pravému sklu. Obklady série Crystal také nabízejí mnohem širší variabilitu tvarů, což při troše fantazie umožní vkusné kombinace. Velké kalibrované formáty v rozměru 33,3×100 cm je možné doplnit řadou typů elegantních či květinových dekorů případně mozaiek v rozměrech 20 x 33,3 cm nebo 17,9 x 33,3 cm.
Výhodou skleněných či sklem potažených obkladů je vedle moderního designu i snadná údržba. Sklo se lehce čistí a navíc je odolné vůči nejrůznějším čisticím prostředkům. Obklad z velkých formátů navíc zcela eliminuje problém zanesených a špatně čistitelných spár, a hodí se tak jak pro koupelny, tak pro kuchyně.

O společnosti Los Kachlos
Los Kachlos je od roku 1996 největším českým prodejcem a dovozcem značkových keramických obkladů a dlažeb ze Španělska s působností na domácím, slovenském trhu. V rámci vybavení koupelen nabízí kvalitní značky sanitární keramiky, sprchových koutů, vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Dále provádí stavební činnosti spojené s realizací koupelen a na míru vyrábí kuchyně, koupelnový nábytek, skříně a jiný doplňkový sortiment. Více informací na www.loskachlos.cz.