Očekávaný smartphone LG G3 již nyní v předprodeji na Kasa.cz

Přední český internetový obchod Kasa.cz nabízí jako jeden z prvních prodejců již od dnešního rána v předprodeji dlouho očekávaný chytrý mobilní telefon LG G3, který byl včera odpoledne představen v Londýně. Vyniká mnoha funkcemi, především výborným 13Mpix fotoaparátem s laserovým zaostřováním, QHD displejem s nejlepším rozlišením na trhu a úsporným provozem. Telefon velmi příjemně překvapí i novým designem. Předprodeje na Kasa.cz budou fungovat až do konce června, kdy má do České republiky dorazit první dodávka 16 GB telefonů. Všechny modely se pak očekávají na začátek července. Jedná se o oficiální verze určené pro český trh.

Nový telefon LG G3 přichází na trh ve dvou variantách. Levnější varianta disponuje 2GB operační a 16GB uživatelskou pamětí, dražší se pak chlubí 3GB RAM a 32GB uživatelskou pamětí. Obě verze přístroje navíc disponují slotem na paměťové karty, uživatelskou paměť, tudíž není problém zvětšit o další desítky GB (max. 64 GB). LG G3 je dostupný v černé a zlaté variantě, očekává se i verze bílá.
16GB varianta lze zakoupit za 13990 Kč, 32 GB verze pak o tisíc Kč dráž.

„Ze strany zákazníků očekáváme velký zájem, větší než u předchozích modelů. Dle našich odhadů by se v předprodeji mohly prodat stovky kusů denně. První objednávky již zaznamenáváme,” uvedl Karel Zimmermann, produktový manažer Kasa.cz, a dodal: „Cena nového telefonu je totiž ve srovnání s konkurenčními produkty posazena relativně nízko a jde o opravdu mimořádný model, který segment chytrých mobilních telefonů posouvá o krok dál.“