Parkovací a přístupové systémy s Byznysem

logo_jkr1Rychlejší vyhodnocování dat, efektivnější příprava zákaznických nabídek či možnost elektronického zpracování servisních listů jsou pozitiva, jež společnosti Designa Parking & Access přináší nasazení informačního systému třídy Byznys od společnosti J.K.R.

Společnost Designa Parking & Access je specialistou na oblast parkovacích a přístupových systémů s působností na českém a slovenském trhu. Pro nové ERP řešení se rozhodla zejména z důvodu zachování spolehlivosti a flexibility vůči požadavkům svých zákazníků, a také aby si i nadále udržela dobré postavení na trhu.

Nasazení podnikového informačního systému třídy Byznys proběhlo během velmi krátké doby 2,5 měsíců, a to zejména díky kvalitní analýze stávající situace, kdy zástupci společnosti Designa Parking & Access dokázali velmi přesně rozkrýt a definovat všechny své požadavky na nové řešení.
Mezi hlavní přínosy implementace patří zejména elektronické zpracování servisních listů, které slouží jako podklady pro servisní zásahy, a do nichž je nyní možné ukládat veškeré klíčové informace, které souvisí se servisním zásahem, a to od nahlášení závady odběratelem, přes vlastní zásah a jeho popis, až po vyřešení a ukončení případu fakturací. Zavedením ERP třídy Byznys došlo ke kompletnímu provázání všech potřebných dokumentů, včetně externích písemností, které jsou převáděny do elektronické podoby a archivovány v Centru Sdílených Dokumentů. To umožňuje uživatelům okamžitý přístup k relevantním dokladům bez ohledu na jejich fyzické umístění.
Dalším přínosem nového systému pro společnost Designa Parking & Access je efektivnější příprava a zpracování zákaznických nabídek, kdy se využívají údaje z nákupních ceníků, které jsou do nabídek importovány ze zdrojových souborů, získaných od dodavatelů elektronickou cestou.

Radek Mucha, konzultant společnosti J.K.R., k tomu říká: „Nasazením Byznysu se podařilo zcentralizovat evidenci dokladů v jednotném rozhraní a usnadnil se přístup k datům s ohledem na přístupová práva. Očekávání uživatele se podařilo splnit zejména v oblasti obchodního a účetního okruhu, který byl před zavedením systému roztříštěn v několika samostatných agendách. Týkalo se to hlavně evidence skladového hospodářství, finančního účetnictví a nabídkového řízení.“
Jana Zelenková, ekonom společnosti Designa Parking & Access, k implementaci dodává: „Naším hlavním požadavkem na nový systém bylo zpracování a vedení obchodních případů, nikoliv pouze využití účetního systému. To Byznys splnil a s jeho fungováním jsme spokojeni.“

O společnosti Designa Parking & Access
Společnost Designa Parking & Access sídlící v Praze byla založena v roce 2000 jako výhradní zastoupení německé společnosti Designa Verkehrsleittechnik GmbH, předního světového výrobce parkovacích systémů, pro Českou a Slovenskou republiku. Od roku 2004 firma Designa celosvětově vystupuje ve sdružení Designa Axess Group, a kromě aktivit v oblasti parkovacích systémů začala nabízet i přístupové systémy pro aquaparky, lyžařská střediska, sportovní haly a stadiony, veletrhy, ZOO či MHD.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 200 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.