Personální přesuny v brněnském a olomouckém Graftonu

Personální agentura Grafton Recruitment přesunula Kateřinu Tkadlecovou z manažerské pozice v Olomouci na vedoucí brněnské pobočky a na uvolněné místo dosadila Ondřeje Kolínka, který dosud v Olomouci zastával pozici Team leadera.
Kateřina Tkadlecová (38) v roce 2008 nastoupila do nově vzniklé pobočky Grafton Olomouc jako Recruitment Consultant, po návratu z mateřské dovolené zde působila na pozici manažerky. Nově je zodpovědná za vedení pobočky v Brně. V současné době studuje řízení lidských zdrojů na Univerzitě Palackého v Olomouci. Zajímá se o design a umění, ráda aktivně odpočívá v přírodě.

Ondřej Kolínek (31) vystudoval Ostravskou Univerzitu v Ostravě a v roce 2010 nastoupil do Grafton Recruitment v Olomouci na pozici Recruitment Consultant. Poté zastával roli senior konzultanta a následně Team leadera, kde měl na starosti podporu a koordinaci týmu obsazujícího permanentní pozice. Po odchodu Kateřiny Tkadlecové byl jmenován na pozici vedoucího olomoucké pobočky Grafton Recruitment. Ondřej Kolínek rád sportuje, cestuje a má rád hudbu.