Plastové ohebné prkénko – praktický pomocník pro práci i zábavu

Společnost JANUS spol. s.r.o. představila českému trhu novinku z oblasti kuchyňských potřeb japonské firmy KYOCERA – pružné plastové prkénko vybavené pravítkem pro přesné porcování potravin.

Prkénko bylo původně vyvinuto jako pomocník pro náročnou přípravu oblíbeného japonského pokrmu sushi, u kterého estetika a přesné porcování jednotlivých ingrediencí i výsledného produktu hrají významnou roli, své místo však najde i v jakékoli moderní kuchyni a mezi milovníky dobrého jídla.

Gastronomie samotná stejně jako kultura stolování a servírování pokrmů v posledních letech značně zvyšuje svou kvalitu, která není k vidění jen v restauracích, ale i v domácnostech. V souvislosti s tímto trendem roste i obliba kurzů vaření a stolování a zároveň i potřeba specializovaných pomůcek pro vaření či dekoraci pokrmů.

Prkénko z produkce firmy KYOCERA tak splňuje všechny předpoklady stát se vítaným pomocníkem – jeho pravítko umožní přesné porcování pokrmů a pružnost zase snadné přemístění nakrájených dílků na talíř, pánev či do hrnce.

Plastové prkénko je vhodné jako podklad pro krájení keramickými noži a dokonale tedy doplňuje nabídku keramických kuchyňských produktů KYOCERA, mezi něž patří v prvé řadě nože, škrabky a struhadla vybavené keramickým ostřím z high-tech materiálů. Plastové prkénko se vyrábí v praktické černé barvě a neabsorbuje zápach ani chuť krájených potravin. Prkénko je k dispozici ve velikosti 30 x 21 cm.

Autorizovaným dovozcem a distributorem kuchyňských keramických potřeb KYOCERA je firma JANUS, která tyto produkty nabízí prostřednictvím široké sítě partnerů z řad prodejců kuchyňských doplňků (např. společnost Luis nebo Home&Cook) a také prostřednictvím vlastního internetového obchodu www.keramicke-noze.cz.

Fotografie v tiskové kvalitě ke stažení:

Prkénko Kyocera

Prkénko Kyocera 2

Prkénko Kyocera 3

O společnosti JANUS
Společnost JANUS byla založena v roce 1992 ve spolupráci s Kyocera Electronic Europe. Je oficiálním autorizovaným dovozcem a distributorem tiskových řešení laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních, velkoformátových zařízení a keramických kuchyňských a kancelářských potřeb značky KYOCERA v České republice. Od roku 2007 také nabízí vlastní řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004.
Více informací získáte na www.janus.cz nebo na www.keramickenoze.cz.

O společnosti KYOCERA
Japonský koncern KYOCERA, založený v roce 1959, nyní s ročním obratem v přepočtu přes 218 miliard korun, zaměstnává více než 63 000 lidí po celém světě. Zabývá se mimo jiné vývojem a výrobou elektronických zařízení, informačního vybavení, telekomunikačního vybavení, polovodičů a špičkových keramických komponent a produktů.