Plzeň a Hradec Králové s novými manažerkami

Personální agentura Grafton Recruitment má v Plzni a v Hradci Králové nové vedoucí poboček. Plzeňskou má od května na starosti Hana Sládková, královéhradeckou povede od června Aneta Klementová.

Hana Sládková (30) absolvovala Fakultu pedagogickou ZČU v Plzni. Do personální agentury Grafton Recruitment nastoupila v roce 2011 jako konzultantka. Po dvou letech povýšila na pozici Senior konzultantky, o rok později přešla na pozici Team leadera pro oblast Temporary Staffing. Nyní se ujímá role Branch manažerky celé plzeňské pobočky. Mezi její záliby patří in-line bruslení, kolo, jóga a dobré jídlo.

Aneta Klementová (28) působí v Grafton Recruitment od roku 2012, nejprve jako Senior konzultantka v Hradci Králové, zároveň se začala věnovat školení nových zaměstnanců v oblasti obchodních dovedností. V loňském roce se stala kontaktem pro klíčové zákazníky především ve výrobním segmentu a povýšila do role Team Leadera agenturního zaměstnávání pro Hradec Králové, Kolín, Vysoké Mýto a Pardubice. Nyní je připravena zúročit dovednosti na pozici Branch manažerky, kterou bude zastávat od června tohoto roku. Mezi její záliby patří tanec, vaření, cestování a běh.