Prodej produktů značky Koh-i-noor s podporou Byznys ERP

logo-jkr-webSpolečnost Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko, slovenská pobočka jednoho z největších světových producentů a distributorů uměleckých, školních a kancelářských potřeb, podepsala smlouvu na dodávku informačního systému Byznys ERP od společnosti J.K.R. Projekt realizuje společnost Gosvo, implementační partner J.K.R. pro oblast Moravy a Slovenska.

„K rozhodnutí využít řešení Byznys ERP pro inovaci informačního systému v Koh-i-nooru nás vedla snaha zkvalitnit maloobchodní a velkoobchodní prodej, včetně získání nástrojů pro analýzu dat s propojením na aplikace sady MS Office,“ uvádí Miloš Ďurč, předseda představenstva společnosti Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko. Klíčovým požadavkem Koh-i-nooru pak je, aby se síť maloobchodních prodejen stala nezávislá na funkčnosti vzdáleného připojení do centrály. Tento požadavek bude v rámci systému Byznys ERP řešen prostřednictvím modulu pro maloobchodní prodej, který umožňuje prodej i v případě, že dojde ke snížení kapacity nebo i výpadku internetového spojení s centrálou.
„Výběr systému Byznys ERP pro řešení potřeb společnosti Koh-i-noor vnímáme jako potvrzení předního postavení Byznys ERP v segmentu obchodních společností, ve kterých je kombinován maloobchodní a velkoobchodní prodej. Požadavky zákazníka přesně korespondují s funkcionalitou systému Byznys ERP, což je zárukou pro rychlou a úspěšnou implementaci,“ doplňuje Tomáš Táborský, obchodní ředitel Gosva.

Mezi hlavní očekávané přínosy nasazení systému Byznys ERP pro společnost Koh-i-noor pak patří zejména zajištění prodeje i během výpadku internetového spojení na prodejně, zjednodušení přípravy podkladů pro řízení a jejich využití v produktech MS Office, zlepšení organizace a přehledu o skladových zásobách, a také elektronická výměna dokladů s mateřskou společností.

Koh-i-noor hobby web_small

O společnosti Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko
Koh-i-noor Hardtmuth Slovensko je součástí skupiny Koh-i-noor Holding, jednoho z největších světových producentů a distributorů uměleckých, školních a kancelářských potřeb té nejvyšší kvality. Historie společnosti Koh-i-noor Hardtmuth sahá až do roku 1790. V současné době je možné v široké nabídce společnosti nalézt více než 4500 druhů zboží, které prodává ve více než 70 zemí světa.

O společnosti Gosvo
Společnost Gosvo a její dceřiná společnost Gosvo SK jsou distributorem podnikových informačních systémů Byznys ERP pro Moravu a Slovensko, centrála je v Brně, dceřiná společnost sídlí v Trenčíně. Dodávkami a implementací se zabývá od roku 1994. Mezi zákazníky Gosva patří například AZ Klima, Signum, Thermona, Tondach Česká republika a mnoho dalších. Více informací naleznete na www.gosvo.cz nebo www.gosvo.sk.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.jkr.eu nebo www.byznys.eu.