Prodej úsporných televizorů GoGEN roste

eproton_logo_webDůležitým aspektem při výběru televizorů je i jejich spotřeba. Je to jedna z hlavních otázek, na kterou se zákazníci při výběru vhodného televizoru ptají hned vedle ceny, rozlišení a úhlopříčky. I když v porovnání s běžným LCD televizorem spotřebují LED televizory až polovinu elektrické energie, zákazník sledující televizní vysílání průměrné 4 hodiny denně s LED televizorem uspoří pouhých 500 Kč ročně. Přesto LED televizory zažívají svůj boom a jejich prodeje dramaticky rostou. Poměr v prodejích LED a LCD televizorů je v tuto chvíli 35% LED a 65% LCD v hodnotovém vyjádření. Významný český internetový prodejce spotřební elektroniky ePROTON.cz předpokládá, že již v horizontu jednoho roku se tento poměr otočí.

GoGEN proto přichází s novými modely úsporných LED televizorů, v čele s modelem GoGEN TVL 32915 LED. Jde o zástupce nové generace LED televizorů, které svou funkcionalitou vychází z předchozí úspěšné řady nízkoenergetických LCD televizorů GoGEN Raindrop Line. Úzký profil, snížená spotřeba a elegantní design odpovídá požadavkům dnešních zákazníků a je dalším významným krokem vpřed ve světě zobrazování.

Díky využití nejmodernějších technologií je hloubka TV panelu s úhlopříčkou 32 palců, neboli 81 centimetrů, pouhých 3,8 centimetru. Doba odezvy činí 5 milisekund, což má pozitivní vliv na kvalitu obrazu během dynamických scén či sportovních přenosů. Kontrastní poměr dosahuje až 1 : 100 000, hodnota jasu je 500 cd/m2 a zobrazovací frekvence činí 100 Hz.
Předností je také rozlišení FullHD (1920 x 1080), které umožňuje plnohodnotné přehrávání vysílání ve vysokém rozlišení, dále přehrávání BluRay filmů a hraní nejmodernějších videoher v maximální kvalitě. Samozřejmostí je díky HD MPEG4 DVB-T tuneru podpora digitálního vysílání. Televizor dobře poslouží také jako multimediální přehrávač, poradí si s formáty MP3, JPG, AVI a XviD. Pro tyto účely jsou k dispozici dvě USB připojení.

Stejně jako ostatní nejnovější modely televizorů této značky i GoGEN TVL 32915 LED využívá LED podsvícení jako primární zdroj světla, což divákovi nabízí skvělý obraz v opravdu živých barvách.

V prodeji je nový model televizoru GoGEN od začátku listopadu 2010, cena na ePROTON.cz činí 11 990 Kč a zákazník obdrží celých 40 měsíců záruky.

GogTVL22935LED_2_web

O značce GoGEN
GoGEN je značka spotřební elektroniky, která má ve své nabídce převážně LCD televizory a výrobky s unikátní technologií Record Ready – tzn. přímého nahrávání televizního vysílání na flash disk či externí hard disk. Značka GoGEN jako první uvedla tuto technologii v České republice na trh. V roce 2009 získal přijímač digitálního televizního vysílání GoGEN 137 TU s touto technologií ocenění Výrobek roku 2009-2010 od prestižního časopisu Stereo & Video. GoGEN jako jedna z mála značek spotřební elektroniky u nás garantuje na všechny své LCD televizory záruku 40 měsíců. Více naleznete na www.gogen.cz.

O internetovém portálu ePROTON.cz
Internetový obchod s elektrospotřebiči ePROTON.cz patří k nejserióznějším na českém trhu, což také potvrzuje certifikát APEK udělovaný pouze prověřeným internetovým obchodům a ocenění v soutěži ShopRoku 2010, kde získal 3. místo v kategorie Cena kvality. ePROTON.cz nabízí široký sortiment malých i velkých domácích elektrospotřebičů, včetně kuchyňských vestaveb, audio/video zařízení, televizní a fototechniku, GPS navigační systémy, počítačové vybavení, včetně příslušenství k PC, mobilní telefony, záznamová média, meteorologické stanice a vybavení pro hobby a zahradu. Více informací naleznete na www.eproton.cz.