Pure Storage modernizuje svůj partnerský program a přizpůsobuje ho modelu as-a-Service

Společnost Pure Storage® (NYSE: PSTG), průkopník v poskytování pokročilých technologií a služeb v oblasti ukládání dat, představila novinky ve svém partnerském programu. Změny odráží strategii a portfolio společnosti Pure založené na službách a partnerům přináší novou úroveň flexibility, agility a transparentnosti.

Pure staví na prodeji prostřednictvím svých partnerů, poskytování prvotřídního partnerského programu je proto pro jeho úspěch klíčové. Při jeho vylepšování proto zohledňuje nejen vlastní strategii, ale i zpětnou vazbu od partnerů a potřeby zákazníků. „Jsme jediným dodavatelem úložišť, který dodává předplacené služby plně prostřednictvím partnerského kanálu. Partneři jsou pro uspokojování technologických potřeb našich zákazníků nezbytní. Jsme proto rádi, že můžeme úroveň našich partnerských programů ještě zvýšit a našim partnerům poskytnout bezkonkurenční jednoduchost, flexibilitu a přidanou hodnotu tak, abychom mohli společně pokračovat v růstu,“ uvedla Wendy Stusrud, viceprezidentka pro globální partnerský prodej společnosti Pure Storage.

Nejnovější aktualizace partnerského programu přináší:

  • Možnost prodávat portfolio Pure způsobem, který nejlépe odpovídá konkrétním obchodním potřebám partnerů: Partnerský program společnosti Pure nyní plní specifické požadavky partnerů a poskytuje jim související výhody, ať už se jedná o přeprodej nebo nabídku řízených služeb, řešení poskytovaná formou služby nebo nativní cloudovou architekturu. Vzhledem k tomu, že společnost Pure bezproblémově integrovala nabídky Portworx do svého modelu založeného plně na partnerském kanálu, vztahuje se tato flexibilita cest na trh nyní také na nativně cloudové aplikace a aplikace založené na systému Kubernetes – a to v situaci, kdy kontejnery hrají stále větší význam.
  • Ziskové, předvídatelné a odstupňované odměny za obchodní i odborné schopnosti a specializaci řešení: Společnost Pure zavádí nové, diferencované výhody pro elitní partnery, kteří investovali do partnerství se společností Pure, a to včetně pobídek, slev, marketingových zdrojů a dalších.
  • Rozšířené programy na podporu specializace služeb a distribučních partnerů: Nový program specializace na služby (Service Specialization Program) umožňuje partnerům poskytovat profesionální služby a podporu v oblasti technologií Pure pod vlastní značkou. Společnost Pure rovněž uvedla oficiální program na podporu distribučních partnerů Pure.

Podrobnosti: web pro partnery společnosti Pure.