Relax Park Třeboň – zabydlete se v lázních

RPT_logo_fin_smallJiž za rok vyroste v sousedství populárních třeboňských lázní Aurora příjemný areál s moderně vybavenými apartmány. Klidné prostředí si budou moci neomezeně vychutnávat jak pravidelní lázeňští hosté, kteří touží po soukromí a vyšším standardu, tak i příznivci wellness aktivit či investoři, kteří plánují apartmány provozovat jako další ubytovací kapacitu lázní. Projekt je vhodný i k trvalému bydlení.

Do října 2011 vyroste v bezprostřední blízkosti populárních lázní Aurora moderní apartmánový areál Relax Park Třeboň, který v pěti objektech pavlačového typu o dvou až třech podlažích nabídne celkem 75 bytů kategorie 1+kk, 2+kk nebo 3+kk o výměrách 28 až 76,6 m². Ke každému z nich připadne i venkovní parkovací stání a balkón nebo přízemní soukromá zahrádka. Kromě apartmánů určených jak pro trvalé bydlení, tak i pro rekreační účely areál zahrnuje přízemní nebytové prostory, které nabídnou sérii služeb potřebných pro dokonalou rekreaci a relaxaci.

RPT_zakres_small_web

Developerem projektu je skupina investorů sdružená ve společnosti TŘEBOŇ INVEST s řadou zkušeností z podobných projektů napříč celou Českou republikou a silným finančním zázemí. Prodej zajišťuje realitní kancelář Century 21 disponující sítí poboček po celé republice i sousedních zemích. „Naším cílem je vybudovat moderní apartmánový komplex nabízející kvalitní zázemí a pohodlí jak pro trvale bydlící, tak i pro zájemce z řad stálých hostů lázní či pravidelných návštěvníků turisticky atraktivních jižních Čech,“ uvedl Daniel Kraft ze společnosti TŘEBOŇ INVEST. „Projekt je vhodný i pro podnikatele v oblasti turistického ruchu, je zde totiž možnost zřízení lázněmi nabízeného pensionu pro ubytování lázeňských hostů,“ dodal.

RPT_lokalita_MapaF2_small_web

Lázně Aurora rozšířily v loňském roce nabídku svých wellness programů, čímž nalákaly do Třeboně řadu nových klientů. Stávající ubytovací kapacita lázní však není schopna všechny zájemce o ozdravný či relaxační pobyt pojmout, proto lázně tuto aktivitu vítají. Ročně lázně poskytnou své služby více než 20 000 klientů, a to jak v rámci zdravotních pobytů, tak i v podobě wellness a relaxačních programů, které jsou rok od roku populárnější. Lázně Aurora se zaměřují především na léčbu pohybového aparátu, který je sedavým způsobem života dnešní populace silně deformován, a proto každoročně roste poptávka po zdejších službách. Nový apartmánový projekt tak nabídne lázním další ubytovací kapacitu, a tím i možnost uspokojit více zájemců.

RPT_3_small

Architektonické ztvárnění i způsob využití této části města je plně v souladu s koncepcí výstavby v Třeboni. Obrovskou výhodou této pozice je bezprostřední sousedství s lázeňským areálem, který vedle zdravotnických a wellness služeb nabízí i příjemné procházky či zázemí pro sportovní aktivity. Proto se dá očekávat zájem i ze strany samotných obyvatel Třeboňska, především z řad mladých rodin.