Renata Dvořáková povede Neit Consulting, zúročí zde své zkušenosti z IT a korporátního světa

Do vedení společnosti Neit Consulting byla jmenována Renata Dvořáková (52). Tuto českou společnost v roce 2005 založili a do konce loňského roku osobně řídili samotní majitelé Vlastimil Šimek a Radek Vojta. Díky silnému rozmachu řešení Data Intelligence, Enterprise Performance Management a Business Process Management (BPM), na které se Neit Consulting od svého počátku zaměřuje, firma dynamicky roste, a proto se majitelé rozhodli do jejího vedení jmenovat manažerku s dlouholetými zkušenostmi z řízení úspěšné nadnárodní IT společnosti. 

Renata Dvořáková přichází do Neit Consulting ze společnosti Oracle, kde strávila celkem 17 let, posledních 6 let dokonce v pozici generální ředitelky české pobočky. Před příchodem do Oracle Czech sbírala zkušenosti ve společnostech Scala Business Solutions, Barco nebo Greensoft. Vystudovala Karlovu univerzitu v Praze a absolvovala MBA studia na Rochester Institute of Technology.

V Neit Consulting se Renata chce osobně podílet na rozvoji celkové strategie firmy na českém trhu i na expanzi do zahraničí. „Po prvních měsících strávených ve firmě vidím velký potenciál růstu, a to jak v oblasti data managementu a reportingu, tak i v případě platformy Team assistant, která je aktuálně používána u přibližně 600 zákazníků v 10 zemích. Ráda bych, aby firma rostla nejen v Čechách, ale aby zvýšila i objem zahraničních zakázek,“ říká Renata Dvořáková a dodává: „Do společnosti Neit Consulting přináším hluboký vhled do řízení obchodních týmů a rozsáhlé zkušenosti z českého trhu a věřím, že v kombinaci se zkušeným týmem obchodníků a konzultantů vkročíme do nové etapy růstu firmy.“

Renata má 2 děti a k jejím koníčkům patří zejména umění a architektura 20. století. Ve volných chvílích se věnuje i poznávání historie pražských městských částí a jejich architektury.