Služby Oracle Platinum Services přinášejí novou úroveň IT podpory

Společnost Oracle uvádí Oracle Platinum Services, nové služby nabízející vůbec nejlepší parametry v celém oboru. V jejich rámci mohou zákazníci získat například vzdálený monitoring, velmi rychlou odezvu na případné problémy či automatizované nasazování aktualizací.

Proaktivní přístup umožňuje odhalení a automatickou nápravu většiny potíží ještě dříve, než se mohou negativně projevit.

Služby Oracle Platinum Services v číslech
• 5 minut: Odezva po nahlášení problému. Podpora společnosti Oracle bude na jakékoliv závažné problémy reagovat do 5 minut, poté se problém vyřeší obnovou systému nebo předáním vývojovému týmu Oracle.
• 15 minut: Obnova systému nebo předání problému vývojovému týmu společnosti Oracle
• 30 minut: Společné ladění
• 24/7: Nepřetržitý monitoring 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Kritické aplikace jsou sledovány neustále a případné problémy se řeší centrálně.
• 1/4 roku: Čtvrtletní doručování oprav/záplat, jejich automatická instalace a aktualizace systémů. Záplaty jsou pomocí vzdáleného přístupu nasazovány přímo do systémů, což výrazně zvyšuje dostupnost kritických aplikací.

Méně složité IT prostředí
Při aktivaci služeb Oracle Platinum Services si zákazníci nainstalují bránu pro bezpečné vzdálené monitorování, čímž se funkce poskytované v rámci Oracle Support Cloud rozšíří i do jejich vnitrofiremního prostředí. Bezpečný dohled pak zákazníkům umožní snížit náklady i složitost, které jsou spojeny s podporou jejich IT prostředí. Zjednoduší se správa IT, zvýší se dostupnost a rychlost aplikací i zabezpečení systémů.

Jednotná platforma
Služby Oracle Platinum Services jsou k dispozici pro řešení Oracle Exadata, Exalogic, SPARC Supercluster a Oracle Cloud. Tato řešení (kategorie Platinum) jsou společně navržena a testována a je k nim poskytována jednotná podpora.

Problémy, které vyžadují zdroje na vývoj, jsou ihned předány týmu společnosti Oracle, který přímo vyvíjel příslušný produkt, a má proto k řešení problému největší kompetenci.

Služby Oracle Platinum Services vyplňují mezeru mezi tradiční IT podporou a plně řízenými službami. Zákazníkům se tímto způsobem poskytuje rozšířená sada podpory, která umožňuje zlepšit výkon systémů, snížit náklady a rychleji zavádět inovace.

Služby Oracle Platinum Services jsou v současnosti již dostupné pro zákazníky, kteří mají uzavřenou standardní smlouvu o podpoře úrovně Premier Support. Aktivace nevyžaduje od zákazníka žádné dodatečné náklady.

„Služby Oracle Platinum Services představují nové paradigma v oblasti podpory IT,“ uvedl Larry Abramson, senior viceprezident a generální ředitel divize Oracle Advance Customer Support Services. „Konfigurace hardwaru a softwaru z kategorie Platinum jsou společně navrženy, společně testovány a jako jeden celek i podporovány. Společnost Oracle vyvíjí, nasazuje a podporuje všechny součásti tohoto řešení a každá komponenta je přitom nejlepší ve své třídě. Každá konfigurace Platinum je proto mimořádně odolná proti selhání.“

Podrobnější informace (v angličtině)

 

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) vytváří hardware a software pro spolupráci v cloudu i v datových centrech. Pro více informací navštivte www.oracle.com.