Společnost AHORN CZ představuje termoregulační prostěradlo DELIS DELUXE

Společnost AHORN CZ, přední český výrobce lamelových roštů, uzavřela se španělskou společností DELIS exkluzivní smlouvu o distribuci termoregulačních prostěradel DELIS DELUXE v České republice a na Slovensku.

Prodyšné a nepropustné termoregulační prostěradlo DELIS DELUXE je vyrobeno z ryze přírodního tencelového vlákna, které získává stále větší popularitu, a to především pro své mimořádné vlastnosti a užitnou hodnotu. Vlákno je jemné jako hedvábí, pevné jako polyester, příjemně teplé jako bavlna, avšak zcela nedostižitelné v absorpci vlhkosti. Prostěradlo je navíc vybaveno „inteligentní“ nepropustnou vrstvou, která je tvořena laminovaným systémem Perlam ve spojení s unikátně tenkou polyuretanovou membránou a působí jako lidská kůže.

Během jedné noci lidské tělo vypotí až 1 litr tělních tekutin a z jeho kůže se oloupe až 1 milion kožních šupinek. Ty pak v případě nedostatečně chráněného lůžka pronikají do matrací, kde je teplé a vlhké prostředí, které představuje ideální místo pro život bakterií a roztočů, což může značně znepříjemnit život lidem s alergiemi. Lze tomu zabránit použitím prostěradla DELIS DELUXE, jehož vzdušné vlákno vlhkost vylučovanou během spánku absorbuje a následně ji uvolňuje do vzduchu. Tímto způsobem zajišťuje zachování vhodné tělesné teploty spícího člověka a také čistoty matrace.

„V našich aktivitách se snažíme co nejvíce prospět zdravému spánku. Ten není podmíněn jen volbou vhodného lůžka, které umožňuje eliminovat problémy s pohybovým ústrojím, ale i správným ložním prádlem, které představuje účinnou ochranu před bakteriemi a roztoči,“ uvedl Ing. Pavel Koňarik, ředitel společnosti AHORN CZ, s.r.o. „Důsledně sledujeme vývoj a trendy v oblasti lidského zdraví , a proto se nám daří držet krok se světovou špičkou oboru a nabízet našim zákazníkům jen to nejlepší. Prostěradla DELIS DELUXE jsou již několik týdnů v distribuci v síti našich prodejen,“ dodal.

Prostěradlo DELIS DELUXE se nežehlí, je možno jej prát v pračce i při vysokých teplotách (do 90°C) a na vady tkaniny a poškození při výrobě se vztahuje záruka po dobu 10 let.

Prostěradla DELIS DELUXE jsou akreditována mezinárodními laboratořemi, ke kterým patří německý institut Hohenstein, IBT (USA), BTTG (Anglie) a ITF (Francie).

Fotografie v tiskové kvalitě:

DELIS DELUXE

O společnosti AHORN CZ, s.r.o.

Společnost AHORN CZ, s.r.o., založená roku 2000, je předním českým výrobcem lamelových roštů, které jsou jako podklad pod matrace důležité pro zdravé a pohodlné spaní. AHORN CZ, s.r.o. nabízí své produkty prostřednictvím maloobchodní sítě a českých i zahraničních partnerů. Více o společnosti AHORN CZ, s.r.o. naleznete na www.ahorn.cz.