Společnosti Logica, BT a HP poskytují personální podporu pro 130 000 holandských státních úředníků

logica_logo_new_web_fin

Společnosti Logica, BT a HP vystupující jako konsorcium Match podepsaly s holandským Ministerstvem vnitra a vztahů království kontrakt na poskytování údržby personálního systému celé státní správy, který běží na infrastruktuře Match. Konsorcium Match prostřednictvím tohoto kontraktu podporuje agenturu personálních služeb pro holandskou centrální vládu P-Direkt, která obsluhuje na 130 000 státních úředníků. Kontrakt na 7 let má hodnotu zhruba 17 miliónů eur.

Logica v rámci kontraktu zodpovídá za migraci projektu, údržbu technických zařízení a správu služeb. BT je poskytovatelem hostingu a HP zodpovídá za technickou infrastrukturu a její dodávky. Konsorcium Match už zodpovídá za údržbu jiných IT systémů, které podporují personální procesy holandských ministerstev, a za nasazení centrální infrastruktury pro digitální složky zaměstnanců.

Kontrakt je prodloužením rámcové smlouvy podepsané v roce 2008 mezi Ministerstvem vnitra a vztahů království a konsorciem Match na údržbu IT infrastruktury centrální vlády používané agenturami P-Direkt a Digitale Werkomgeving Rijksdienst (DWR). Druhá jmenovaná zajišťuje IT služby pro centrální vládu. V roce 2009 udělilo ministerstvo konsorciu Match kontrakty na služby údržby v hodnotě 30 miliónů eur. O smlouvě z roku 2009 si můžete přečíst zde.

O společnosti Logica
Logica je přední světová společnost poskytující služby v oblasti IT, která zaměstnává 40 000 lidí. Svým zákazníkům poskytuje konzultační služby, systémovou integraci a služby v oblasti outsourcingu IT a firemních procesů. Logica úzce spolupracuje se svými zákazníky na rozvoji jejich potenciálu – umožňuje jim změnu, která zvyšuje jejich efektivitu, urychluje růst a řídí rizika. Díky svým znalostem jednotlivých odvětví, technické dovednosti a zkušenostem s realizací projektů po celém světě umožňuje svým zákazníkům budovat vedoucí postavení na trhu. Logica je kotována na Londýnské burze cenných papírů i na burze Euronext v Amsterdamu (LSE: LOG, Euronext: LOG). Více informací najdete na www.logica.com.

Logica CEE má centrálu v Praze, pobočky v Bratislavě, Brně, Plzni a Budapešti. Realizuje projekty pro nejvýznamnější společnosti a organizace v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku a dalších zemích střední a východní Evropy. Logica se umístila na 4. místě v již 7. ročníku soutěže „Best Employers Česká republika 2009“ v kategorii velkých společností. Tato prestižní soutěž sleduje motivovanost zaměstnanců a jejich zájem o dění ve firmě. Logica byla jako první společnost v České republice a na Slovensku certifikována podle mezinárodních standardů ISO 9001:2000 a TickIT Issue 5.0. Logica je jednou z prvních poradenských a technologických firem na českém trhu, které se podařilo získat certifikát organizace, která dodržuje standardy šetrného chování k životnímu prostředí podle mezinárodní normy EN ISO 14001:2004. Více informací najdete na: www.logica.cz.

O společnosti BT
Společnost BT je jeden z předních světových poskytovatelů komunikačních řešení a služeb s aktivitami ve 170 zemích. Mezi její hlavní aktivity patří poskytování služeb síťových informačních technologií v globálním měřítku, poskytování místních, národních a mezinárodních telekomunikačních služeb pro použití v domácnostech, v práci i na cestách, širokopásmových a internetových produktů a služeb a konvergovaných pevných/mobilních produktů a služeb. Společnost BT tvoří čtyři hlavní podnikové jednotky: BT Global Services, Openreach, BT Retail a BT Wholesale.
British Telecommunications plc (BT) je 100% dceřiná společnost BT Group, jejíž činnost zahrnuje prakticky všechny oblasti podnikání a aktiva BT Group. Akcie společnosti BT Group plc jsou obchodovány na burzách v Londýně a New Yorku.
Další informace najdete na webu www.bt.com/aboutbt.

O společnosti HP
HP, největší technologická společnost světa, zjednodušuje používání technologií jednotlivcům, vládám i firmám prostřednictvím portfolia tiskových produktů, osobních počítačů, softwaru, služeb a IT infrastruktury. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu http://www.hp.com.