Thibault Lefebvre novým ředitelem Grafton Recruitment Europe

Thibault Lefebvre (41) byl jmenovaný do pozice generálního ředitele (CEO) společnosti Grafton Recruitment Europe, která patří k předním personálním agenturám a poskytovatelům inovativních HR služeb a konzultací. Jeho cílem je posílit vedoucí pozici společnosti Grafton v Evropě a podpořit expanzi společnosti na nové trhy a teritoria.

Thibault Lefebvre má dlouholeté zkušenosti s řízením mezinárodních společností. Svou profesní kariéru začínal jako finanční kontrolor, později jako finanční ředitel ve společnostech Valeo, Gucci či Richemont. Od roku 2004 působil v mezinárodní personální agentuře Page Group (Michael Page and Page Personnel), kde zažil rychlý postup, nejdříve působil jako výkonný ředitel ruské, později švýcarské pobočky. Roku 2011 byl Thibault Lefebvre jmenován výkonným ředitelem pro region střední a východní Evropy (27 zemí), kde byl zodpovědný za všechny značky spadající do skupiny Page Group.

Thibault Lefebvre hovoří anglicky, francouzsky a německy a ve své nové pozici chce podpořit růst společnosti Grafton Recruitment Europe ve stávajících zemích CEE regionu a expandovat na nové trhy a do nových segmentů. Ve svém volném čase rád jezdí závodními auty, cestuje a sbírá archivní vína.

„Grafton Recruitment Europe dodává personální služby na míru klientům z různých odvětví. 400 zaměstnanců působí ve 30 pobočkách v sedmi zemích. Naše odborné znalosti jsou vynikajícím odrazovým můstkem pro naši strategii na podporu podnikání našich klientů tím, že jim dodáme správné lidi na správná pracovní místa,” uvedl Thibault Lefebvre. Nový CEO bude zodpovědný za konsolidaci obchodních procesů, expanzi a rozvoj nových služeb v oblasti trvalých i dočasných náborů na trzích v rámci CEE regionu a ve zbytku Evropy. Thibault Lefebvre sídlí částečně v Praze v České republice, kde společnost Grafton Recruitment patří k lídrům personálního trhu.