Urbatek – vysoký lesk pro interiér i exteriér

loskachlos_logo_cerne_web2Společnost Los Kachlos uvedla na český trh španělskou designovou novinku – sérii dlažeb Urbatek, které vynikají vysokým leskem, díky němuž lze docílit nadstandardního odrazu světla. Dlažby jsou vhodné pro použití jak v interiéru, tak i exteriéru, a to i v případech ploch s vysokou zátěží.

Materiál má oproti konkurenčním dlažbám celou řadu dalších výhod. V první řadě je to vyšší tloušťka, která činí materiál velmi odolným, dále pak kalibrace, která umožňuje pokládku bez spár, a sražená hrana – tzv. mikrofazeta – po celém obvodu, díky níž není dlažba náchylná na poškození hrany při manipulaci a pokládce.
Každý, kdo zvažuje využití dlažeb série Urbatek v exteriéru, ocení i vysokou mrazuvzdornost tohoto materiálu. Jeho absorpce vody je totiž menší než 0,01%, díky čemuž se nule blíží i dilatační koeficient. Pro srovnání – u běžných keramických dlažeb se absorpce vody pohybuje mezi 0,5% až 3 %.
Nespornou výhodou je i snadné čištění. Dlažby jsou totiž vypalovány v pecích při teplotě dosahující 1240 °C po dobu nadstandardních 60 minut. Delším časem se eliminuje spojování pórů, což se velmi pozitivně projeví při úklidu.

Dlažby série Urbatek jsou 10,5 mm vysoké a jsou k dispozici ve formátech 30×30, 30×60, 60×60 a speciálních rozměrech 40×80 a 80×80 cm. Kromě lesklé broušené verze si může zákazník vybrat i matnou neglazovanou variantu.

micro gray urbatek

moka arena urbatek

state white polished

urbatek city area

O společnosti Los Kachlos
Los Kachlos je od roku 1996 největším českým prodejcem a dovozcem značkových keramických obkladů a dlažeb ze Španělska s působností na domácím, slovenském trhu. V rámci vybavení koupelen nabízí kvalitní značky sanitární keramiky, sprchových koutů, vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Dále provádí stavební činnosti spojené s realizací koupelen a na míru vyrábí kuchyně, koupelnový nábytek, skříně a jiný doplňkový sortiment. Více informací na www.loskachlos.cz.