Vánoční „IT“ benefice pro děti z dětských domovů

oracleÚterní večer v Národním domě na Vinohradech se nesl v duchu hudby a smíchu, ale zejména benefice ve prospěch dětí z dětských domovů. Pod patronátem největších společností technologického průmyslu – LG Electronics, Oracle a Dell Computer – tak proběhl již pátý ročník Vánočního benefičního koncertu Nadačního fondu Srdce na Dlani.

Celým večerem hosty provázel známý moderátor Leoš Mareš. Slavnostního zahájení se ujali generální ředitelé Vít Šubert (LG Electronics) a Milan Sameš (Oracle), kteří následně předali slovo výkonné ředitelce Nadačního fondu SND Tereze Stopkové. Ta po představení aktivit Fondu a poděkování všem partnerům zahájila hudební část programu.

Hlavní, a současně nejdojemnější částí večera bylo vystoupení dětí z dětských domovů v Tisé, Černé Vodě, Litoměřicích a Krásné Lípě, nad kterými drží Nadační fond, spolu se svými partnery, ochrannou ruku. Celý gala večer byl završen koncertem populární slovenské skupiny „NO NAME“ a slavnostním rautem.
Všichni hosté měli zároveň možnost během akce podpořit Nadační fond zakoupením výrobků dětí z dětských domovů i přímými finančními dary. Během několika hodin se podařilo nashromáždit částku více než 150 000 korun, která dětem pomůže dovybavit jejich zájmové kroužky a dílny.

Více o Nadačním fondu Srdce na Dlani a jeho projektech naleznete na www.srdcenadlani.cz

O společnosti Oracle
Oracle (NASDAQ: ORCL) je největší světový dodavatel podnikového softwaru. Další informace o společnosti Oracle najdete na webu http://www.oracle.com.