Vladimír Králíček finalistou soutěže Manažer roku 2009

logo-jkr-webGenerální ředitel společnosti J.K.R., předního dodavatele podnikových informačních systémů ERP, se stal finalistou prestižní soutěže Manažer roku. Slavnostní vyhlášení výsledků letošního 17. ročníku proběhlo na konci dubna v pražském paláci Žofín. Nejprestižnější manažerské ocenění osobně předal předseda vlády Jan Fischer, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Míl a Manažer roku 2008, generální ředitel Třineckých železáren, Jiří Cienciala.

Vítězem soutěže Manažer roku se pro rok 2009 stal Zbyněk Frolík, spoluvlastník společnosti Linet, titul Manažerka roku 2009 obdržela Muriel Anton, generální ředitelka Vodafone Czech Republic. Finalistou v kategorii Manažer odvětví Zpracování dat a softwarové služby se stal Vladimír Králíček, generální ředitel společnosti J.K.R. Následně byl vítězem dané kategorie vyhlášen Stanislav Sýkora ze společnosti Asseco Solutions.

„Svoji účast ve finále soutěže Manažer roku beru nejen jako velké osobní ocenění, ale i jako velké ocenění celé společnosti J.K.R.,“ prohlásil Vladimír Králíček.

„Obzvláště v této těžké době si uvědomujeme, jak důležité je silné a prozíravé manažerské vedení. A to nejen pro jednotlivé firmy, ale i pro stát. Je nepochybné, že za současnou krizí stojí společné selhání politických a manažerských elit. Jistě mají podíl na eskalaci krize, ale nelze zapomínat, že na jejím počátku byla řada chybných politických rozhodnutí diktovaných populismem, snahou zalíbit se za každou cenu bez ohledu na ekonomické důsledky,“ prohlásil při vyhlášení vítězů premiér Jan Fischer.

„Mezi finalisty jsou opravdu špičkoví manažeři, kteří se mohou v řadě ukazatelů srovnávat i s evropskou a světovou elitou,“ uvedl ve svém vystoupení Zbyněk Eiselt, prezident České manažerské asociace, vyhlašovatele soutěž.

Cílem soutěže Manažer roku, kterou vyhlašují Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR, je systematicky vyhledávat, popularizovat a oceňovat manažerské osobnosti, prezentovat jejich dovednosti, moderní metody řízení, originalitu a přínos k výkonnosti firmy. Společenským a etickým posláním akce je přispět k rozvoji elity českého managementu.

MR2009_130_web

Na fotografii zleva: Stanislav Sýkora (Asseco Solutions), Zbyněk Hodic (GMC Software Technology), Vladimír Králíček (J.K.R.)

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.
Podnikové informační systémy třídy Byznys, které mimo jiné obsahují moduly CRM, Workflow, Business Intelligence, Projektové řízení, využívá v Česku více než 1 200 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.jkr.eu.