Accedo/PRCOM novými PR agenturami společnosti Huawei v ČR

Huawei_Logo

Public Relations agentury Accedo Czech Republic Communications a PRCOM oznámily, že si je vybral přední světový dodavatel informačních a komunikačních řešení, společnost Huawei Technologies, jako oficiální PR agentury se zodpovědností za podporu korporátní a produktové komunikace.

Spolupráce byla zahájena 1. února 2012 a úkolem obou agentur bude další posilování značky Huawei, komunikační podpora produktů a služeb včetně kompletního zajištění vztahů s médii v České republice.

Obě PR agentury vytvořily pro klienta Huawei jeden společný account tým, ve kterém je Accedo Czech Republic Communications zodpovědná primárně za komunikační podporu divize Terminálů (mobilní telefony, tablety, mobilní internet a zařízení pro domácnosti a koncové uživatele) a PRCOM za podporu divize Enterprise (telekomunikační řešení, sítě, infrastruktura, storage, switche, IP telefonie, atd.). Korporátní komunikace společnosti je pak v kompetenci obou agentur.

O společnosti Huawei
Společnost Huawei Technologies byla založena v roce 1987. V současnosti patří mezi přední světové dodavatele telekomunikačních řešení a služeb a spolupracuje se 45 z celkového počtu 50 nejvýznamnějších světových operátorů. Díky zákaznicky orientovanému a inovativnímu přístupu jsou produkty a řešení společnosti Huawei nasazeny ve více jak 140 zemích a pomáhají uspokojovat komunikační potřeby 1/3 světové populace. V České republice působí Huawei od roku 2004 a za tu dobu se stala klíčovým partnerem operátorů Telefónica, T-Mobile i Vodafone v oblastech mobilní infrastruktury, širokopásmových optických i přístupových sítí, inteligentních sítí nové generace i profesionálních služeb včetně outsourcingu provozu sítě.

Nově začala společnost Huawei prostřednictvím divize Enterprise intenzivně rozvíjet aktivity pro podnikový a státní sektor v datových a komunikačních technologiích a prostřednictvím divize Terminálů komunikační zařízení pro koncové zákazníky. Jedná se především o chytré mobilní telefony, tablety a širokopásmové datové modemy. Huawei momentálně patří mezi TOP 5 největších výrobců smartphonů s operačním systémem Android™. Celosvětově již bylo prodáno více než 100 milionů mobilních telefonů. Společnost Huawei se řadí mezi nejinovativnější firmy na světě.
Pro další informace o divizi Terminálů navštivte www.huaweidevice.cz, o divizi Enterprise www.huawei.com/enterprise a pro korporátní informace pak www.huawei.com.

O PRCOM
Agentura PRCOM působí na trhu Public Relations a korporátní komunikace od roku 2008. Zaměřuje se především na informační a komunikační technologie, spotřební elektroniku a lifestyle. Tým agentury tvoří zkušení konzultanti, kteří mají rozsáhlé znalosti z oblastí Public Relations, marketingu i žurnalistiky. Pracovní zkušenosti sbírali v médiích, marketingových a PR agenturách i nadnárodních korporacích. Více informací naleznete na www.prcom.cz.

O ACCEDO
Accedo Czech Republic Communications je dceřinou společností přední rakouské PR a Innovative Story Management agentury ACCEDO Group. ACCEDO Group byla založena v roce 2002 ve Vídni Mag. Christophem Edelmannem. Vedle mateřské společnosti v Rakousku fungují 4 dceřiné společnosti v České republice, Slovensku, Maďarsku a ve Slovinsku a 3 affiliate pobočky v Polsku, Bulharsku a Rumunsku. ACCEDO Group je také součástí globální PR-sítě Citizen Brando network (Citizen Relations) se sídlem v UK.
Další informace najdete na www.accedogroup.com.