Adidas nově na KASA.cz

logo-kasa-cz-1_new_webPřední český internetový obchod KASA.cz zahájil prodej širokého portfolia produktů značky Adidas. Rozšířil tak svůj sortiment o další oblast, která logicky doplňuje aktuální nabídku populární sekce Sport a Outdoor, kde zákazníci s oblibou nakupují vybavení pro své sportovní aktivity či turistiku. Poptávka po tomto typu zboží výrazně stoupla v létě 2009 a zesílený zájem přetrvává do dnešních dnů.

Na stránkách KASA.cz si nyní zákazníci mohou prohlédnout či nakoupit kompletní aktuální kolekci značky Adidas zahrnující více než 11 000 druhů zboží. Vedle módní kolekce pro ženy, muže a děti najdou na KASA.cz i sportovní zboží, vše rozčleněno dle typu sportu na Basketbal, Běh, Fotbal, Halové sporty, Outdoor, Plavání, Tenis či Tréning. Zákazníci se mohou těšit na rychlé vyřizování objednávek, které by díky širokým skladovým zásobám nemělo přesáhnout 3 dny. Navíc mohou díky všeobecným podmínkám nákupu na KASA.cz počítat i s možností vrácení zboží bez udání důvodu, a to až do 30 dní od zakoupení. Tím se KASA.cz řadí mezi jednoznačně nejvýhodnější prodejní místa zboží značky Adidas.

„Zákazníkům vedle rychlého vyřízení objednávek nabídneme i pravidelné slevy a výprodeje, kdy budou moci zboží značky Adidas nakoupit s výraznými slevami, které často přesáhnou i 50 %,“ uvedla Jitka Součková, marketingová ředitelka internetového obchodu KASA.cz. „Navíc se zákazníci mohou vždy těšit na aktuální novinky z produkce firmy Adidas, které mnohdy v kamenných obchodech z kapacitních důvodu ani nemusí najít,“ dodala. V první polovině měsíce března tak mohou zákazníci zakoupit se slevou například dětské botičky Adidas Forum LO RS Inf ze syntetické kůže (sleva 50 %, z 999 Kč na 499 Kč) nebo fotbalové kopačky Adidas Pure II. TRX FG z klokaní kůže (sleva 60 %, z 3 699 Kč na 1 499 Kč) či sportovní batoh outdoor (sleva 60 %, z 849 Kč na 349 Kč).

boticky_small 

O internetovém obchodu KASA.cz
Přední český internetový obchod KASA.cz nabízí kompletní sortiment od audio-video techniky, přes bílé zboží, spotřební elektroniku, sportovní potřeby, auto-moto či zahradní techniku až po kosmetiku, dětské vybavení, hračky a další. Celkem zahrnuje více než 1 000 světových značek. KASA.cz již 10 let poskytuje zákazníkům řadu nadstandardních služeb. Podrobnosti získáte na www.kasa.cz.