Agentura PRCOM zahájila činnost

Na český trh Public Relations a korporátní komunikace vstoupila od září 2008 agentura PRCOM, která se zaměřuje především na oblast informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniku a lifestyle.

Zakládajícími konzultanty agentury PRCOM jsou Kateřina Hrdinová, Marta Lipovská a Kamil Pittner. Všichni disponují rozsáhlými zkušenostmi z oblasti mediálního trhu, především pak z oblasti informačních a komunikačních technologií.

V současnosti mediální konzultanti agentury PRCOM pracují pro společnosti Oracle (největší světový dodavatel podnikových aplikací), J.K.R. (přední český producent ERP řešení), Janus (zastoupení společnosti Kyocera), Kvintech (vývoj softwaru na zakázku), Intellio (výrobce inteligentních IP kamer), Arbes (dodavatel softwarových systémů) a ZAP Consultants (analýzy ICT). Kromě České republiky působí agentura PRCOM také na Slovensku.

Kateřina Hrdinová studovala Trinity Christian High School v USA a Univerzitu Karlovu v Praze. Mezi lety 2004 a 2006 pracovala pro společnost Siemens VDO Automotive. Později působila jako nezávislá konzultantka pro média a firemní komunikaci a zároveň přispívala do několika, především lifestylových, médií. Mezi její zájmy patří četba a filmy. Ve volném čase si ráda zahraje golf, tenis a squash, v zimě lyžuje.

Marta Lipovská přichází do agentury PRCOM se zkušenostmi z oblasti marketingu a PR, které získala během svého 8letého působení v českých PR a marketingových agenturách a na pozici PR manažera ve společnosti Oracle. Po absolutoriu Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně studovala mediální komunikace na Otto-Friedrich Universität v německém Bamberku. Mezi její zájmy patří v prvé řadě rodina, dále pak literatura, turistika a poznávání nových zemí a kultur.

Kamil Pittner naposledy působil jako mediální konzultant pro několik společností z oblasti informačních technologií. Studoval Informační systémy na Univerzitě J.E. Purkyně v Ústí nad Labem, mezi lety 2001-2007 pracoval ve vydavatelství IDG Czech, nejprve v týdeníku Computerworld, později v měsíčníku Business World. Po celou dobu přispíval do řady dalších časopisů. Mezi jeho zájmy patří kromě moderních technologií také četba, hudba a filmy. Rád sportuje, dlouhodobě se věnuje stolnímu tenisu.

Fotografie konzultantů PRCOM