AHORN CZ představuje Supraflex motor Quattro – Novinku na trhu lamelových roštů

Společnost AHORN CZ, přední český výrobce lamelových roštů, představil lamelový rošt Supraflex motor Quattro, který se vyznačuje četnými technickými inovacemi. Stejně jako každý rok tak firma AHORN CZ přináší i letos na trh zdravého spánku novinku, která je výsledkem dlouhodobého aktivního vývoje a sledování předních světových trendů oboru.

Supraflex motor Quattro představuje vysoce kvalitní, motory polohovatelný lamelový rošt s novými možnostmi polohování lůžka. Jedná se o zcela nové technické řešení uvedené na český trh.

V lamelovém roštu Supraflex motor Quattro jsou použity čtyři motory, s jejichž pomocí je nezávisle na sobě polohována hlavová a bederní část lůžka na jedné straně a pánevní a nožní část na straně druhé. Oproti současným motorovým roštům jsou obě strany roštu Supraflex motor Quattro polohovány s pomocí dvojice motorů. Tím je v oblasti nohou umožněno klasické zvednutí roštu jako doposud a následně i další polohování lůžka od kolen směrem dolů nebo nahoru. Tato variabilita přináší výraznou úlevu při bolestech kyčelních a kolenních kloubů či při potížích s krevním oběhem. Dvakrát se dá polohovat i část hlavy a ramen – vedle klasického zvednutí v oblasti zad je možné rošt ještě připolohovat pod hlavou, čímž se sezení na polohovaném lůžku stává ještě pohodlnější.

Součástí motorů je 9V baterie, která při výpadku elektrického proudu umožní vyrovnání roštu do vodorovné polohy. K motorům je možno dokoupit dálkové ovládání s infra přenosem.

Lamelový rošt Suprafex motor Quattro je složen z 28mi tenkých pružných lamel uložených v kvalitních pouzdrech, umožňuje nastavení tuhosti v oblasti pánve dle individuálních potřeb a v oblasti ramen je vybaven tzv. ramenní kolébkou, díky níž dochází při lehu na boku k většímu a měkčímu propružení a tím k „zaboření“ ramene, což pomáhá udržet obratle krční páteře v rovině. Supraflex motor Quattro je vhodný pro použití v kombinaci s kvalitními matracemi vyrobenými především z viskoelastických, studených a pur pěn či latexu. Pro výběr vhodné kombinace lamelového roštu a matrace AHORN CZ doporučuje využít Měřící deku AHORN, která na základě měření zatížení lůžka doporučí správnou volbu každému zákazníkovi na míru.

Fotografie v tiskové kvalitě:

Supraflex motor Quattro

Supraflex motor Quattro_detail

O společnosti AHORN CZ, s.r.o.

Společnost AHORN CZ, s.r.o., založená roku 2000, je předním českým výrobcem lamelových roštů, které jsou jako podklad pod matrace důležité pro zdravé a pohodlné spaní. AHORN CZ, s.r.o. nabízí své produkty prostřednictvím maloobchodní sítě a českých a zahraničních partnerů. Více o společnosti AHORN CZ, s.r.o. naleznete na www.ahorn.cz.