ARBES Technologies hlavním partnerem mezinárodní konference Svět informačních systémů 2010

ArbesVe dnech 16. – 17. září 2010 proběhne v brněnském hotelu Voroněž již 7. ročník mezinárodní konference Svět informačních systémů. Společnost ARBES Technologies, významný evropský dodavatel informačních systémů, se konference zúčastní jako hlavní partner.

Odborníci ze společnosti ARBES Technologies na konferenci vystoupí s přednáškou na téma aktuálních trendů v oblasti Business Intelligence, přičemž představí i možnosti praktického využítí manažerské nadstavby nad systémy z dílny ARBES Technologies, k nimž patří především ERP řešení ARBES FEIS, řešení pro investiční společnosti a obchodníky s cennými papíry ARBES TOPAS či core bankingový systém ARBES OBS.

Společnost ARBES Technologies využívá ve svých informačních systémech moderní BI platformu Oracle. Díky škálovatelnosti je možné BI nadstavbu využít jak pro malá či pilotní řešení, tak i pro rozsáhlé systémy s mnoha stovkami či tisíci uživateli. Navíc jde o uživatelsky příjemné řešení, které klientům nabízí i jistotu stabilního dodavatele světové velikosti a úrovně.

Vyspělé světové technologie Oracle spolu s naší znalostí potřeb ve střední Evropě působících společností jsou přínosné pro řadu zákazníků,“ uvedl Pavel Jiruše, ředitel divize podnikových informačních systémů ve společnosti ARBES Technologies. „Správná informace v ten pravý čas je základem úspěšného byznysu. BI z dílny Oracle v kombinaci se systémy ARBES k tomu dokáží významně přispět,“ dodal.

O konferenci Svět informačních systémů
Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí pro širokou veřejnost zabývající se aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Konferenci každoročně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů – odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, letos poprvé ve spolupráci s brněnským vydavatelstvím CCB a Fakultou podnikatelskou při VUT v Brně. Více informací naleznete na www.svetis.cz.

O společnosti ARBES Technologies
Společnost ARBES Technologies, tvůrce a dodavatel softwarových systémů, byla založena v roce 1991. Portfolio informačních systémů skupiny ARBES Technologies zahrnuje řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, CRM a v neposlední řadě i ERP řešení. Skupina ARBES Technologies využívá své silné vývojové základny v Praze a působí v řadě evropských zemí. Další informace jsou k dispozici na www.arbes.com.