ARBES Technologies s novým ředitelem divize systémů pro finanční instituce

ArbesNovým ředitelem divize informačních systémů pro finanční instituce (FIS) společnosti ARBES Technologies se k 1. říjnu 2009 stal Tomáš Denemark (36), který do nového působiště přichází s bohatými zkušenostmi z oblasti finančních služeb i informačních technologií. Ve své nové pozici bude zodpovědný především za vývoj, prodej, implementaci i podporu produktů ARBES TOPAS (systém pro správu investic a obchodování na kapitálových trzích) a ARBES TA (Transfer Agency, systém pro správu portfolia podílových fondů). Důležitým úkolem bude i tvorba strategie pro finanční sektor a její realizace.

ARBES Technologies je významným evropským dodavatelem informačních systémů se silnou pozicí ve finančním sektoru. Jeho portfolio zahrnuje specializovaná řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, a v neposlední řadě i ERP řešení s vysoce ceněnými moduly pro finanční řízení a účetní agendy různých typů uživatelských organizací. K jeho klientům patří přední české i evropské banky a finanční instituce.

Tomáš Denemark vystudoval obor podniková ekonomie na Vysoké škole ekonomické v Praze. Své první pracovní zkušenosti sbíral jako finanční analytik ve společnostech Aspekt kilcullen a Gutmann&Cie Praha. V letech 1999 – 2004 vedl společnost CCB – Czech Credit Bureau poskytující řešení pro úvěrové registry a řízení úvěrových rizik a následující období strávil ve společnosti Creditinfo Group, kde působil především na pozici business development managera pro oblast CEE a Asie. Do společnosti ARBES Technologies přichází ze svého posledního působiště ve firmě NESS Logos, kde měl jako manažer zahraničních trhů na starosti obchodní i konzultantské aktivity s cílem etablovat značku NESS Logos na jednotlivých trzích.

„Do nové funkce nastupuji se záměrem rozšířit portfolio zákazníků v České republice a v zahraničí,“ uvedl Tomáš Denemark. „Věřím, že ověřená kvalita produktů, vhodně zvolená strategie a správné pochopení potřeb našich zákazníků tento plán plně podpoří,“ dodal.

Tomáš Denemark je ženatý a má 3 děti. K jeho koníčkům patří sport a cestování.

Tomáš Denemark

O společnosti ARBES Technologies

Společnost ARBES Technologies, tvůrce a dodavatel softwarových systémů, byla založena v roce 1991. Portfolio informačních systémů skupiny ARBES Technologies zahrnuje řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, CRM a ERP řešení. Skupina ARBES Technologies využívá své silné vývojové základny v Praze a působí v řadě evropských zemích. Další informace jsou k dispozici na www.arbes.com.