ARBES výrazně prohlubuje spolupráci s EMC

Společnost ARBES Technologies, přední evropský dodavatel informačních systémů pro finančnictví a bankovnictví, se jakožto významný partner společnosti EMC stala členem jejího celosvětového programu Early Access Program. Díky tomu získávají konzultanti z ARBES Technologies možnost seznámit se s novými produkty a zdrojovými kódy ještě předtím, než jsou oficiálně uvedeny na trh.

„Díky výraznému prohloubení spolupráce se společností EMC mohou naši zákazníci těžit z unikátní kombinace technologií EMC a systémů a know-how ARBES Technologies, a to nejen v oblasti bankovní a finanční sféry, ale i ve zdravotnictví či energetice,“ řekl Vojtěch Havránek, ředitel divize ECM/BPM společnosti ARBES Technologies a dodal: „Zapojení do tohoto programu je pro naši společnost velká pocta, neboť celosvětově se ho účastní pouze 12 partnerských společností.“

Early Access Program je celosvětový program společnosti EMC pro významné partnery a klienty. Jeho primárním cílem je detailně své členy seznámit s novými produkty a zdrojovými kódy, aby byli schopní včas připravit své systémy a technologie na příchod těchto novinek na trh. Společnost ARBES Technologies bude díky tomuto členství schopna u svých zákazníků minimalizovat potřebný čas a rizika při přechodu na nové technologie. Zároveň může svým zákazníkům nabídnout rychlou inovaci, čímž získají konkurenční výhodu.

Early Access Program se zaměřuje také na získání zpětné vazby od partnerů a zákazníků, na ověření funkčnosti nové verze xCP 2.1, na zvýšení kvality finálního releasu, na použitelnost a schopnosti jeho nasazení, jakož i na urychlení procesu přenosu znalostí na školení.

„Služby z oblasti zpracování obsahu a automatizace obchodních procesů, postavené na vyspělé a osvědčené platformě EMC Documentum a xCP, tvoří jednu z rozvojových aktivit v rámci naší společnosti. Zájem zákazníků je velký a jsme rádi, že členstvím v program EMC budeme schopni naše služby ještě zkvalitnit,“ uvedl na závěr Vojtěch Havránek.