Arbes zahájil spolupráci s agenturou PRCOM

Spolupráci v oblasti korporátní komunikace a Public Relations zahájily v listopadu společnost ARBES Technologies a agentura PRCOM.

Mediální konzultanti agentury PRCOM splnili všechna potřebná kritéria stanovená firmou ARBES Technologies – znalost IT problematiky a trhu, kreativitu a komunikační dovednosti, zkušenosti z B2B komunikace a v neposlední řadě i mnohaletou praxi na straně médií i v korporátním prostředí.

Cílem spolupráce společnosti ARBES a agentury PRCOM je především posílení značky ARBES Technologies, významného evropského dodavatele podnikových aplikací, a budování profesionálního image, primárně na českém trhu.

O společnosti ARBES Technologies

Společnost ARBES, tvůrce a dodavatel softwarových systémů, byla založena v roce 1991. Portfolio informačních systémů skupiny ARBES zahrnuje řešení pro retailové a privátní bankovnictví, správu investičního portfolia, obchodování s cennými papíry, správu a distribuci otevřených podílových fondů, finanční leasing a factoring, CRM a v neposlední řadě i ERP řešení. Skupina ARBES využívá své silné vývojové základny v Praze a působí v řadě evropských zemích. Další informace jsou k dispozici na www.arbes.com.

O agentuře PRCOM

PR agentura PRCOM působící na trhu Public Relations a korporátní komunikace se zaměřuje především na klienty z oblasti informačních technologií, spotřební elektroniky a lifestylu. Zkušení konzultanti, mezinárodní know-how a vysoké pracovní nasazení jsou zárukou zvládnutí každého projektu na profesionální úrovni. Více informací naleznete na www.prcom.cz.