Byznys ERP nabízí Byznys Pocket a nové možnosti přístupu k informacím

Byznys ERP od společnosti J.K.R. přináší uživatelům moderní typy přístupu k datům informačního systému – prostřednictvím mobilních aplikací Byznys Pocket pro Android, iOS a Windows mobile. Dále poskytuje nástroje pro využití miniaplikací ve Windows a vylepšení doznaly i Byznys Gadgety v prostředí informačního systému Byznys ERP. Výrazně se tak zvyšuje variabilita a rychlost přístupu k informacím důležitým pro podporu obchodních aktivit a rozhodování, a to kdykoliv a kdekoliv.

Byznys Pocket je mobilní aplikací pro chytré telefony a tablety s platformou Apple iOS, Google Android a Windows Phone, dostupnou zdarma prostřednictvím služeb App Store, Google Play a Windows Phone Store. Byznys Pocket funguje jako miniaplikace, kde uživatel systému Byznys ERP může sledovat aktuální informace stejně, jako z firemního počítače. Aplikace zprostředkovává on-line přístup k datům nejen pracovníkům uživatele, ale také obchodním partnerů, popřípadě i zákazníkům, čímž může přispět k jejich větší informovanosti a spokojenosti.

Miniaplikace pro Windows umožňují zobrazovat důležité informace ze systému Byznys ERP přímo na pracovní ploše počítače podobně, jako například informace o počasí. Důležité informace z činnosti firmy tak má uživatel na očích neustále aktualizované. Byznys ERP nabízí využití miniaplikací pro libovolnou škálu situací. Lze takto mít kontrolu nad důležitými procesy, typicky například nové faktury k autorizaci, operativně nesplněné rozpočty zakázek či kalendáře pracovníků. Hlavní výhoda miniaplikací spočívá ve faktu, že jsou při správném nastavení neustále viditelné i přes maximalizovanou plochu formulářů uživatele. Druhá výhoda spočívá ve faktu, že k zobrazení požadované aktualizované informace není třeba spuštěného systému. Informace uložené v Byznys ERP lze takto snadno, přehledně a bezpečně poskytovat i dalším osobám.

Byznys Gadgety umožňují okamžité zobrazení připravených pohledů na data na pracovní ploše ERP systému. Tyto pohledy jsou automaticky aktualizovány v uživatelem nastavené periodě a lze na ně navázat dalšími rozšiřujícími typy sestav. Díky těmto funkcím systému může mít každý ve firmě okamžitý přehled o stavech klíčových ukazatelů – a to včetně uživatelských řešení implementovaných na míru. Lze tak odstranit rutinní, ale důležitou práci se sledováním průběhu zakázek, platební morálky, kalendáře techniků pracujících mimo firmu a podobně. Využití gadgetů v Byznys ERP není nijak omezeno.