Byznys ERP prodává zdravotnické potřeby

Společnost JK-Trading, jeden z nejvýznamnějších distributorů laboratorní diagnostiky na celém území České a Slovenské republiky, začala pro online prodej zdravotnických potřeb využívat internetový obchod iByznys, napojený na podnikový informační systém Byznys ERP.

Zásadním přínosem zavedení internetového obchodu iByznys je zefektivnění online obchodování. Plná integrace internetového obchodu iByznys do informačního systému Byznys ERP automatizuje důležité části obchodních procesů, jako je automatický zápis objednávky, nového obchodního partnera či jejich dotazů. Zároveň z ERP prostředí dochází k automatické aktualizaci všech údajů v e-shopu. Velkou výhodou je také jednotná cenotvorba s plně automatickou aktualizací cen na webu.

Z důvodu prodeje speciálního sortimentu, jako jsou různé chemické či biochemické látky, vytvořili konzultanti pro společnost JK-Trading speciální úpravu funkčnosti – tzv. podporu použitelnosti. Zákazník si tak u vybraných produktů může přes iByznys vybrat různé šarže stejného produktu. Data použitelnosti jednotlivých šarží jsou následně přenášena ze systému Byznys ERP. V neposlední řadě došlo také pomocí různých podmínek a filtrů k přizpůsobení uživatelských sestav na míru.

„Mezi našimi zákazníky z oblasti obchodu je iByznys velmi využívaný, protože výrazně zefektivňuje prodej prostřednictvím internetu a vše, co s tím souvisí,“ říká Jiří Rákosník, obchodní ředitel J.K.R.

O společnosti JK-Trading
Společnost JK-Trading zajišťuje dodávky a služby pro potřeby zdravotnických zařízení. Vznikla v roce 1991 a v současnosti patří mezi nejvýznamnější distributory laboratorní diagnostiky na celém území České a Slovenské republiky. Pobočky má v Praze, Brně, Karlových Varech a Bratislavě. Sortiment firmy zahrnuje humánní vakcíny a imunoglobuliny, široké spektrum diagnostiky infekčních onemocnění, základní biochemie, screeningové diagnostiky drog, přístrojů a glukometrů pro osobní použití. Pro bližší informace navštivte www.jktrading.cz.

O společnosti Troell
Společnost Troell je dodavatelem internetového obchodu a objednávkového systému iByznys, plně integrovaného do podnikových informačních systémů Byznys ERP. Byla založena v roce 1995 v Teplicích, dnes působí v celé České republice a na Slovensku. Více na www.troell.cz.

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.