Byznys Office: komfortní práce s ERP

logo-jkr-webSpolečnost J.K.R. uvedla na trh novou verzi řešení Byznys Office, určeného k propojení podnikových informačních systémů Byznys ERP a kancelářských aplikací Microsoft Office 2010.

Řešení Byznys Office verze 3.1 rozšiřuje možnosti aplikace Microsoft Outlook 2010 o zápis e-mailů, kalendářových záznamů či úkolů do vybrané databáze systému Byznys ERP ve formě Přijaté/Vydané korespondence, kontaktu k obchodnímu partnerovi, kalendářového záznamu nebo úkolu. Byznys Office dále využívá vlastností produktu Microsoft Word 2010 – tzv. placeholderů, s jejichž pomocí lze vytvářet, upravovat a ukládat šablony dokumentů MS Word do systému Byznys ERP stejným způsobem, jako by uživatel pracoval přímo s formulářem v systému.
S pomocí modulu Byznys Office je uživatel schopen také zapisovat přímo do psaných dokumentů MS Office (verze 2007 a 2010) informace známé ze systému Byznys ERP. Přidáním se korespondence uloží na disk či do centra sdílení dokumentů a zároveň i jako nový záznam v systému Byznys ERP, a to včetně příloh DOC či DOCx. Stejným způsobem je možné zpracovávat korespondenci přijatou, vlastní objednávky, záznamy o kontaktech či o interních informacích společnosti. Byznys Office umožňuje i generování přijatých faktur v Outlooku z formátu ISDOC.
Mezi obrovské výhody spojení office aplikace se systémy Byznys ERP patří také práce v jednotném prostředí. Uživatelům tím odpadá neustálé přepínání mezi kancelářskou aplikací a ERP produktem.

„U středně velkých organizací máme spočítáno, že při nasazení produktu Byznys Office může organizace uspořit jen na mzdových nákladech i několik set tisíc korun ročně. Vycházeli jsme z předpokladu, že uživatelé používají kancelářské aplikace ke správě emailových zpráv, psaní korespondence a přípravě smluv, kde se pouze aktualizují údaje,“ uvedl Vlastimil Fousek, vedoucí vývojového a analytického oddělení společnosti J.K.R.

JKR Byznys Office1_web

JKR Byznys Office2_web

O společnosti J.K.R.
Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.
Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1 250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.jkr.eu nebo www.byznys.eu.