BYZNYS v Knihovně Václava Havla

Knihovna Václava Havla, jejímž posláním je uchovávat dílo a odkaz Václava Havla, zasadit je do dobových souvislostí, navazovat na ně a rozvíjet jeho základní myšlenky, začala pro zajištění běžné činnosti využívat možností ERP řešení BYZNYS od společnosti J.K.R.

Činnost Knihovny Václava Havla je postavena na třech navzájem provázaných činnostech, a to činnosti archivní, informačně-vzdělávací a klubové.

BYZNYS se v této obecně prospěšně společnosti stará především o informační podporu při prodeji knih, napojení na elektronické pokladny, evidenci zásob a vyskladnění bez nutnosti ruční tvorby skladových dokladů.

O Knihovně Václava Havla

Knihovna Václava Havla je obecně prospěšnou společností, která se věnuje zpřístupnění dokumentů a materiálů z dramatické, spisovatelské a politické tvorby Václava Havla. Mezi její další aktivity patří vybudování studovny podporující výzkumnou činnost domácích i zahraničních badatelů, studentů i zájemců z široké veřejnosti, organizace společenských a kulturních aktivit pro širokou veřejnost zpřístupňující dílo a tvorbu Václava Havla, pořádání diskusních klubových setkání podporující budování občanské společnosti a diskusi o věcech veřejných a také vytvoření multimediální informativní expozice o Václavu Havlovi a jeho životě a díle ve druhé polovině 20. století.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 100 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.