BYZNYS VR podporuje distribuci elektroniky

ERP systém BYZNYS VR začala pro zefektivnění svých podnikových procesů využívat společnost Recall, zabývající se distribucí příslušenství pro mobilní telefony, GPS navigacemi a paměťovými kartami. Nasazení ERP systému BYZNYS VR kladlo především velký důraz na školení uživatelů.

Po instalaci nového informačního sytému proběhla důkladná kontrola převedených dat. Následovalo testování systému ve všech oblastech, které jsou pro provoz společnost nejdůležitější, tedy především o skladové hospodářství včetně oblasti terminálových čteček, které byly vytvořeny uživateli dle jeho vlastních požadavků.

Společnosti RECALL umožnil informační systém BYZNYS VR efektivně využívat možnosti obchodování přes internet. „Jedná se především o podporu formátovaného textu v celém ERP systému a jeho přenos do internetového obchodu. Dalším výrazným přínosem je rozšířená možnost práce s uživatelskými formuláři. Mezi další oblasti, kde se uplatnily přednosti informačních systémů třídy BYZNYS, patřilo skladové hospodářství, kde byla zavedena podpora terminálových čteček,“ říká Radek Douda, jednatel společnosti Recall.

Nové řešení nabízí celou řadu nových vlastností od kvalitních grafických výstupů, přes možnost definice vlastních uživatelských požadavků až po komunikaci s nástroji MS Office. Systém BYZNYS VR tak díky využívání nejmodernějších technologií posouvá zpracování ekonomických agend na podstatně vyšší úroveň.

O společnosti Recall

Společnost Recall s.r.o. se zabývá distribucí příslušenství pro mobilní telefony, GPS navigací a paměťových karet. Firma byla založena v roce 2001 a úzce spolupracuje s evropskými výrobci a distributory, kteří jsou zaměřeni především na kvalitu nabízených produktů.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 100 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.