BYZNYS Win v Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies kvůli rostoucím nárokům na informační agendu a současnému zjednodušení některých neustále se opakujících operací začala využívat podnikový informační systém BYZNYS Win od společnosti J.K.R.

Mezi hlavní přednosti ERP BYZNYS Win pro Kerio Technologies patří především automatizovaná komunikace s externími systémy, možnost výstupů za střediska, zakázky a činnosti, velká variabilita v možnosti různých typů výstupů a zpracování koloběhu schvalování došlých faktur.

K reportingu dle americké standardu US GAAP byl využit modul Excellent, který umožňuje vedle standardních výstupů a výkazů i tvorbu vlastních, ve kterých je možná volitelná konfigurace i vzhled a data čerpají přímo z tabulek systému BYZNYS Win.
Dalším důležitým prvkem při implementaci bylo automatizované řešení zahraničních služebních cest a jejich následné vyúčtování. ERP BYZNYS Win je schopen řešit tuto problematiku od poskytnutých záloh v několika měnách, přes vyúčtování služební cesty včetně vrácení zůstatku zálohy, případně doplacení přeplatku. Veškeré výpočty diet a další jsou systémem počítány automaticky.
O společnosti Kerio Technologies

Kerio Technologies, založená v roce 2001, je jedním z hlavních výrobců bezpečnostního internetového softwaru pro malé a středně rozsáhlé sítě, se specializací na síťové firewally a bezpečnost interní firemní komunikace. Kerio Technologies sídlí v USA, pobočky má ve Velké Británii a v České republice.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty řady Byznys předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes má celostátní působnost a kromě příbramské centrály má pobočky v Praze, Plzni a Teplicích. Také disponuje rozsáhlou sítí smluvních partnerů.

Informační systémy třídy Byznys využívá v Česku více než 1 100 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, H & H Hotels, Humi Outdoor, Marimex, Ravak, Ryor či Vltava-Labe-Press.